Citronex zaprezentował wizualizacje kolejnego Dyskontu Paliwowego

Udostępnij artykuł
Już wkrótce – wszystko na to wskazuje, że jeszcze we wrześniu – zostanie otwarty Dyskont Paliwowy Citronex w Kątach Wrocławskich. Firma chwali się postępami prac oraz udostępnia wizualizacje projektu.

– Obiekty należące do sieci stworzonej przez firmę Citronex sukcesywnie pojawiają się przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych. Ideą marki jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb podróżnych, łączącą wysoką jakość usług i produktów z atrakcyjnymi cenami – poinformowali w mediach społecznościowych przedstawiciele firmy.

Przypomnimy, że Citronex w marcu bieżącego roku otworzył największą stację w Polsce. Czytelnikom zainteresowanym obszerną relacją z tego wydarzenia polecamy reklamę kwietniowego wydania magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store, w którym ukazał się obszerny wywiad z przedstawicielami firmy. Zachęcamy również do lektury fragmentu rozmowy z Robertem Zarzeckim, współwłaścicielem Citronex, opublikowanej na naszym portalu.

Czytaj więcej: Citronex pojawi się w kolejnych lokalizacjach

Przypominamy również, że w ostatnim czasie Citronex dokonał pierwszego przejęcia stacji, którą po rebrandingu i gruntownej modernizacji wkrótce także otworzy w formacie Dyskontu Paliwowego.

Czytaj więcej: Citronex zaczyna przejmować stacje

Poniżej natomiast prezentujemy wizualizacje wnętrza pawilonu handlowego Dyskontu Paliwowego Citronex, który już niedługo zostanie otwarty w Kątach Wrocławskich i będzie już szóstą placówką działającą pod marką sieci.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.08.2019
Aktualizacja: 27.08.2019