Cztery kolejne stacje w sieci Moya

Udostępnij artykuł
Sieć stacji paliw Moya wzbogaciła się o cztery kolejne obiekty. Stacje w Janowie (woj. mazowieckie), Modle Królewskiej i Rosoczycach (woj. wielkopolskie) oraz w Woli Otałęskiej (woj. podkarpackie) są tradycyjnymi, obsługowymi punktami, gdzie można znaleźć również wielobranżowe sklepy i koncept gastronomiczny Caffe Moya. Wszystkie te stacje paliw współpracują z siecią na zasadzie franczyzy.

Sieć Moya rozwija się nadal z dużą dynamiką. Otwierane są zarówno stacje własne, jak i franczyzowe. Pojawiają się równomiernie na terenie całej Polski – przy drogach krajowych, lokalnych, w dużych miastach i mniejszych miejscowościach. Łączy je przede wszystkim najwyższa jakość paliw oraz przyjazna strefa gastronomiczna Caffe Moya, oferująca smaczne przekąski i aromatyczną kawę.

Stacja paliw Moya w Janowie, nieopodal Sochaczewa, położona jest w atrakcyjnym miejscu – przy drodze krajowej nr 50 relacji Żyrardów-Płońsk. Charakteryzuje się wszechstronnością i elastycznością w kwestii obsługi różnych grup klientów. Oferuje wszystkie rodzaje paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. Kierowcy ciężarówek mogą ponadto skorzystać na niej z szybkiego wlewu diesla. Oprócz tego, samochody można dopieścić także za pomocą kompresora i odkurzacza.

Moya Modła Królewska znajduje się w pobliżu autostrady A2, na wysokości Konina. Na stacji mile widziane są samochody ciężarowe – znajduje się na niej szybki wlew diesla, dystrybutor z płynem AdBlue, a także parking na 30 tirów. Oprócz tego „truckerzy” mogą skorzystać również z myjni specjalnie dostosowanej do ciągników siodłowych z naczepami. Stacja oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy, ON Moya Power oraz LPG.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2021
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja w Rosoczycach zlokalizowana jest na drodze powiatowej relacji Ostrów Wlkp.-Grabów. Obiekt jest dobrze wyposażony – oprócz benzyny 95, oleju napędowego standardowego, ON Moya Power i LPG, kierowcy mogą skorzystać tam z kompresora i odkurzacza. Automat paczkowy umożliwia im także na nadawanie lub odbiór przesyłek.

Stacja paliw Moya w Woli Otałęskiej to obiekt koncentrujący się głównie na ruchu lokalnym. Oferuje benzynę 95, olej napędowy i LPG oraz odkurzacz i kompresor.

Na wszystkich czterech nowych stacjach klienci mogą zrelaksować się i dobrze zjeść w Caffe Moya. Koncept gastronomiczny oferuje m.in. hot-dogi, zapiekanki, kanapki, ciatka, muffinki i wiele innych. Rzecz jasna, nie brakuje również pysznej, aromatycznej kawy w wielu wariantach – od klasycznej espresso, po mrożone napoje dostępne latem.

Sklepy, obecne przy wszystkich tych obiektach, są bardzo dobrze zaopatrzone. Można zrobić w nich zakupy zarówno na drogę, jak i do domu. Stacje czynne są całą dobę, dlatego sklepy otwarte są siedem dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.