Do Mega kawy, Mega gratis – nowa promocja Amic

Udostępnij artykuł

6 grudnia 2022 ruszyła nowa promocja na stacjach Amic Energy kierowana do smakoszy kawy. Teraz przy zakupie Mega Kawy 420 ml wafelek Prince Polo gratis.

Amic Kawa Food Point prince polo

Łyk dobrej kawy to łyk dobrej energii, a kruchy wafelek w czekoladowej polewie doskonale dopełnia smakowanie tej chwili. Kawa dostępna na stacjach Amic Energy jest wyselekcjonowaną mieszanką aksamitnej Arabiki i wyrazistej Robusty o typowo włoskim smaku i intensywnym aromacie, świetna na każdą porę dnia.

W koncepcie gastronomiczno-kawiarnianym Food Point, obecnym na stacjach sieci Amic Energy, klienci mają do dyspozycji wiele rodzajów kawy w różnych pojemnościach. Są to: espresso, latte, cappuccino, mocha, flat white, cortado oraz klasyczne – czarna i z mlekiem. Oferta kawy zadowoli nawet najbardziej wymagających wielbicieli tego napoju.

Marka Amic Energy dba o komfort i zadowolenie swoich Klientów. W wartości marki Amic Energy jest wpisana troska o komfort kierowców i pasażerów. Każda podróż to wysiłek, wymaga odpoczynku i chwili relaksu. Świetna kawa i kultowy wafelek to najlepszy powód, by zrobić sobie przerwę.

Mega kawa i mega gratis tylko na stacjach Amic Energy. Już teraz warto poczuć przedsmak świąt.

Źródło: Amic Energy

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 07.12.2022
Aktualizacja: 07.12.2022