Elocity rozpoczyna współpracę z DKV Mobility

Udostępnij artykuł

Już wkrótce wszystkie stacje ładowania widoczne w aplikacji Elocity będą również dostępne dla użytkowników aplikacji DKV Mobility i karty DKV Fleet Card +Charge. Dla kierowców oznacza to jeszcze łatwiejszy dostęp do nowoczesnych punktów ładowania w atrakcyjnych biznesowo lokalizacjach.

Elocity DKV Mobility

DKV Mobility od niemal 90 lat dostarcza pionierskie produkty i usługi, dzięki którym mobilność jest bardziej wydajna i wygodna. Przewoźnicy i firmy transportowe mogą korzystać z rozwiązań, oferowanych przez DKV w ponad 50 krajach w całej Europie. To obecnie wiodąca platforma B2B do płatności i rozwiązań w trasie, która coraz większy nacisk kładzie również na rozwiązania dla elektromobilności. Firma oferuje użytkownikom dostęp do ponad 344 000 punktów ładowania, do których dołączają właśnie również te obsługiwane przez Elocity.

Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Elocity, bo dla naszych użytkowników nowe stacje ładowania to kolejne ułatwienia w korzystaniu z transportu zeroemisyjnego. Nasza współpraca powinna zwrócić uwagę zwłaszcza klientów flotowych i biznesowych. Ponad 700 najnowocześniejszych punktów ładowania dostępnych w aplikacji Elocity, znajduje się w dogodnych dla kierowców lokalizacjach. To znacznie podnosi komfort podróży biznesowych.
– mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający Energy & Vehicle Services w DKV Mobility.

Michał Baranowski, CEO Elocity podkreśla, że dla firmy współpraca z kolejnym dużym graczem na rynku elektromobilności to potwierdzenie najwyższego standardu rozwiązań wdrażanych przez spółkę.

Nie da się rozwijać transportu zeroemisyjnego bez współpracy z zagranicznymi firmami. Swobodne poruszanie się po terenie całej Europy oraz narzędzia, ułatwiające rozliczenia czy zarządzanie flotą są absolutną podstawą do wspierania elektromobilności. Dzięki elastycznym i nowoczesnym rozwiązaniom sieć stacji, do których dostarczamy oprogramowanie, doskonale wpisuje się w międzynarodowe standardy. Cieszę się, że dostrzegają to nie tylko inwestorzy, decydujący się na współpracę z nami na zasadach white label, ale również doświadczone firmy, które od lat przyczyniają się do rozwoju motoryzacji i ułatwiają życie kierowców. Również tych stawiających na zrównoważony rozwój – podsumowuje Michał Baranowski, CEO Elocity.

Źródło: Elocity

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 18.11.2022
Aktualizacja: 21.11.2022