Extra Lato obniżek na stacjach Circle K

Udostępnij artykuł

Planując podróż albo spędzając lato w mieście, warto zrobić przystanek na stacjach Circle K. Można na nich skorzystać z wyjątkowej oferty promocyjnej, którą sieć przygotowała na wakacje. Od 7 lipca br. do rabatów na paliwo, myjnię, hot doga i kawę za zatankowane litry, dochodzi jeszcze jeden – 10 proc. na zakupy w sklepie. Oferta Extra Lato obowiązuje od 7 lipca do 31 sierpnia 2022 roku. Mogą z niej skorzystać uczestnicy programu lojalnościowego Circle K. Warunkiem jest zakup minimum dwóch produktów z oferty sklepowej.

Rusza EXTRA LATO obnizek na stacjach paliw Circle K Material prasowy

Extra Lato na Circle K

Lato z Circle K to moc korzyści i oszczędność w codziennych wydatkach. Uczestnicy programu lojalnościowego Extra mogą liczyć na rabaty przez cały rok. Od teraz do końca wakacji otrzymują również dodatkową zniżkę w wysokości 10 proc. na produkty w sklepach Circle K przy zakupie minimum dwóch sztuk. Rabat obowiązuje na aromatyczną kawę, kultowe hot dogi, ulubione przekąski, napoje i inne zakupy w sklepie. Zniżka nalicza się automatycznie, przed dokonaniem płatności za produkty przy kasie. Promocja Extra Lato potrwa od 7 lipca do końca sierpnia 2022 roku.

Ponadto, sieć przygotowała również dla kierowców stałe zniżki na paliwo. Circle K jako pierwsza sieć paliwowa w Polsce już 11 maja b.r. wprowadziła na rynek atrakcyjną ofertę rabatową dla członków programu lojalnościowego Extra. Obowiązuje ona na stałe, bez wskazywania wybranych okresów promocyjnych. Będąc uczestnikiem programu Extra, można zatankować w jeszcze niższej cenie. Wykorzystując rabat, jednorazowo na stacjach sieci można zakupić aż 85 l paliwa w obniżonej cenie. Vouchery rabatowe otrzymują wszyscy klienci – również ci, którzy opłacają tankowania kartą flotową.

Benefity za tankowanie

To jednak nie koniec korzyści. Klienci programu Extra, oprócz rabatów na paliwo, zyskują również inne benefity w zamian za tankowanie na Circle K. Wśród nich m.in. 50 proc. rabat na kawę lub hot doga, 50 proc. rabat na dowolny program myjni. To także codzienne zniżki na zakup wybranych produktów w sklepie oznaczonych symbolem „Extra z kartą”. Dodatkowo przystępując do programu, po zakończonej rejestracji, każdy nowy klient otrzymuje do wyboru kawę lub hot doga gratis.

Więcej informacji i regulamin akcji Extra Lato można znaleźć na stronie https://www.circlek.pl/zakupytaniej. Promocji nie podlegają m.in. alkohole z wyjątkiem piwa czy wyroby tytoniowe. Pełna lista produktów dostępna jest na podanej stronie.

Źródło: Circle K

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 07.07.2022
Aktualizacja: 07.07.2022