Finał Błyskawicznej Loterii Lotosu

8 samochodów, 28 dronów, 28 hulajnóg i ponad 200 tysięcy kubków kawy lub napojów Dynamic – to łączna pula nagród, którą mogli zdobyć gracze w Błyskawicznej Loterii Lotosu. Kolejne 4 Toyoty Corolle Hybrid trafiły do zwycięzców podczas finału akcji 23 kwietnia na stacji Lotos, przy ul. Łopuszańskiej w Warszawie.

Błyskawiczna Loteria Lotos wystartowała w październiku ubiegłego roku. W grze o nagrody najwyższej wartości mogła wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która spełniła warunki loterii – zatankowała samochód, zrobiła zakupy na stacji lub skorzystała z oferty Cafe Punkt.

Do tej pory, główną nagrodę w postaci Toyoty Corolli Hybrid, odebrała już w grudniu Pani Aleksandra z Gliwic. 27 stycznia dołączyli do niej Pani Natalia oraz Pan Paweł i Pan Bartosz, a 23 kwietnia – Pani Aneta z Rusiec, Pan Artur z Nowej Soli, Pan Arkadiusz z Lublina oraz Pan Rafał z Kwidzyna.

 – Błyskawiczna Loteria Lotos cieszyła się dużą popularnością naszych klientów. W grze odnotowaliśmy prawie 1,5 mln losów. Dziś 4 auta trafiły do kolejnych szczęśliwców. Gratulujemy wygranym, zachęcamy do odwiedzania stacji Lotos i śledzenia naszych promocji – mówi Sebastian Bojemski, wiceprezes zarządu spółki Lotos Paliwa ds. handlu detalicznego i marketingu.

W związku z pandemią koronawirusa, spółka – w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników – Błyskawiczna Loteria Lotos była realizowana w dwóch etapach. Pierwszy odbył się na przełomie października i listopada. Drugi etap ruszył na nowo 4 lutego i zakończył się 1 marca. 23 kwietnia, ostatni finaliści odebrali swoje nagrody główne.

Promocja w formie loterii została oparta o nowoczesny mechanizm e-zdrapki. Aby zagrać, wystarczyło „zdrapać” ikonę na urządzeniu mobilnym lub komputerze. Odbiór nagród możliwy był za pomocą informacji dostarczanych w wiadomości SMS. Dodatkowym atutem loterii był fakt, że uczestnik mógł przystąpić do gry o Nagrodę Niespodziankę, podając wyłącznie swój numer telefonu na stronie internetowej loterii.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2021
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.