FMCG na stacji: Nowość w ofercie Tradis

Udostępnij artykuł

Wódka będzie dostępna w butelkach półlitrowych oraz mniejszych 200 ml. Cena będzie wynosić odpowiednio 3,18 zł brutto oraz 5,97 zł brutto. Nowy alkohol będzie 21 procentowy i będzie oferowana w trzech różnych smakach: wiśniowym, cytrynowym oraz gorzkim z miętą.

Od początku czerwca 2010 r. Tradis realizuje dostawy słodyczy, napojów oraz piwa na stacje PKN Orlen. Do realizacji kontraktu wartego około 220 mln zł spółka z grupy Emperia przygotowywała się od 2008 roku.

Możliwość sprawnej obsługi ogólnopolskich podmiotów była jednym z celów przyświecających procesowi integracji segmentu dystrybucji Emperii. Po wdrożeniu jednolitego systemu informatycznego i operacyjnego oraz ujednoliceniu standardów obsługi Tradis zamienił się w giganta polskiej dystrybucji.

Umowa z PKN Orlen to pierwszy przykład wykorzystania skali spółki do współpracy z tego typu firmami, działającymi na terenie całego kraju. Dla Orlenu ogromne znaczenie miał także oferowany przez Tradis nowoczesny system elektronicznych zamówień, znacznie ułatwiający codzienną współpracę oraz doświadczenie spółki w obsłudze serwisowej, z dowozem do klienta.

Od 1 czerwca Tradis obsługuje ponad 1400 stacji benzynowych PKN Orlen poprzez osiem nowoczesnych Centrów Dystrybucji, zlokalizowanych w Stargardzie Szczecińskim, Poznaniu, Wrocławiu, Będzinie, Białymstoku, Lublinie, Błoniu i Gdańsku.

Opublikowano: 28.09.2010
Aktualizacja: 28.09.2010