Foodtruck na stacji Circle K we Władysławowie

Udostępnij artykuł
Turyści i mieszkańcy spędzający wakacyjny czas we Władysławowie mają nowy gastronomiczny punkt na mapie wybrzeża. Przy ul. Starowiejskiej 25 na stacji Circle K, tuż przy zejściu na plażę Chałupy 1,  pojawił się nowy foodtruck serwujący klasyczne hot dogi, frytki, burgery, wrapy, zapiekanki i kanapki a także nadmorski klasyk – gofry!

Odpoczynek nad Bałtykiem rządzi się swoimi prawami, wyjście na plażę planujemy zazwyczaj już o poranku, na miejscu ciepły piasek przyjemnie podtrzymuje ciało, a szum fal pozwala się odprężyć. Jednak po kilku godzinach warto zrobić przerwę i w najgorętszym czasie zejść z plaży w poszukiwaniu smacznej przekąski. W foodtrucku Circle K można zjeść świeże, przygotowane na miejscu kanapki, wrapy czy burgery. Na miłośników klasyki czekają Hot Dogi, każdy znajdzie coś dla siebie – wersję z kabanosem, kiełbaską myśliwską, białą, ostrą lub wakacyjną nowością, kiełbaską jak z ogniska. Dla małych i dużych miłośników słodkich przekąsek pracownicy stacji przygotowują pyszne gofry. Food truck otwarty jest w godzinach 10-22 każdego dnia aż do 30 września.

Stacja zaprasza także do całodobowego sklepu gdzie w drodze na plażę, a także przy powrocie, można zrobić podstawowe zakupy spożywcze i uzupełnić płyny wybierając schłodzoną wodę, aromatyczną kawę lub świeżo wyciskany z pomarańczy sok. Dla osób szukających mroźnego orzeźwienia dostępny jest K-Freeze kolorowy napój na bazie kruszonego lodu, w którym dowolnie można łączyć 4 dostępne smaki – Fanta malinowa, pomarańczowa, truskawkowa oraz klasyczna Coca-Cola. Członkowie programu lojalnościowego Circle K Extra otrzymują co 6. napój gratis. By ochłodzić nieco temperaturę, na stacjach czekają również lody Magnum w zestawie z kawą w specjalnej cenie zaledwie 5.50 zł. Co więcej, w połowie tygodnia dla spragnionych orzeźwienia przygotowano promocję na lody w ramach akcji „W środy jemy lody”.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.