Grupa Muszkieterów rozpoczyna pilotaż kas samoobsługowych

Udostępnij artykuł

Grupa Muszkieterów, zrzeszająca blisko 500 polskich niezależnych przedsiębiorców, sukcesywnie uruchamia nowe rozwiązania. Oba szyldy Grupy czeka dalsza transformacja – zarówno w sklepach Bricomarché, jak i Intermarché trwa wdrożenie nowego systemu kasowego. Jednocześnie rozpoczyna się pilotaż kas samoobsługowych. Zakończenie prac instalacyjnych w obu sieciach przewiduje się w 2023 roku.

Grupa Muszkieterow uruchamia nowy program kasowy i rozpoczyna pilotaz kas samoobslugowych

Pierwsza pilotażowa instalacja nowego programu kasowego odbyła się 16 maja br. w sklepie Bricomarché w Strzegomiu. Obecnie w nowym systemie działa już ponad 190 sklepów. Zakończenie prac zaplanowano na początek 2023 rok. Kolejnym krokiem będzie montaż kas samoobsługowych oraz wdrożenie systemu lojalnościowego.

Dla Grupy Muszkieterów kasy samoobsługowe uzupełnią zakres rozwiązań biznesowych udostępnionych właścicielom sklepów. Będą miały formę dostosowaną do specyfiki danego szyldu. W przypadku Intermarché kasy będą wyposażone w skanerowagę, dodatkowy skaner ręczny oraz wagę kontrolną. Dla Bricomarché urządzenia będą dostępne w dwóch wersjach – na słupku bądź montowane na meblu. Będą posiadały dwa skanery dla lepszej obsługi towarów o dużych gabarytach.

Naszym celem jest wprowadzanie najlepszych rozwiązań, nie tylko przynoszących korzyści naszym klientom, ale również ułatwiających pracę personelu naszych sklepów. Dlatego wdrażamy nowy system kasowy, z którym powiązane zostaną kasy samoobsługowe. To kolejny krok w kierunku unowocześnienia supermarketów obydwu szyldów Grupy i mamy nadzieję, że klienci go docenią. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać na ich potrzeby.
mówi Marc Dherment, dyrektor generalny Grupy Muszkieterów.

Źródło: Grupa Muszkieterów

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 03.11.2022
Aktualizacja: 10.11.2022