Grupa Pieprzyk otworzyła 117 stację

Udostępnij artykuł

Grupa Pieprzyk poinformowała o otwarciu kolejnej, już 117 stacji w swojej sieci. Nowy obiekt pod marką Moc Jakość Zysk został uruchomiony 15 lipca 2022 roku w Żyrardowie.

Grupa Pieprzyk Moc Jakosc Zysk Zyrardow

Moc Jakość Zysk w Żyrardowie

Stacja prowadzi działalność przy ul. 1 Maja 61C w Żyrardowie (96-300). To już czwarty punkt sieci w województwie mazowieckim.

W ofercie paliwowej znaleźć można olej napędowy, benzynę 95 oraz LPG.

W ramach usług pozapaliwowych można skorzystać ze sklepu typu convenience. Są w nim dostępne zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły motoryzacyjne, zabawki. W pawilonie handlowym znajduje się także Warzywniak – autorski koncept Grupy Pieprzyk – w którym znajdują się produkty z upraw własnych Grupy. Klienci mogą wybierać spośród: warzyw, owoców, ziemniaków a także zdrowych, naturalnych soków tłoczonych marki własnej SokCzysty.

Na stacji znajduje się także koncept Pieprzyk Cafe. W menu kawiarenki dostępne są: aromatyczna, włoska kawa, przekąski, hot dogi, tosty, zapiekanki.

Już wkrótce przy stacji rozpocznie działalność bezdotykowa myjnia.

Grupa Pieprzyk

Wszystkie stacje paliw należące do Grupy Pieprzyk to punkty działające całodobowo. Placówki Moc Jakość Zysk Grupa Pieprzyk akceptują karty paliwowe Floty Pieprzyk, DKV, E100 oraz UTA. Sieć niemal 120 stacji prowadzi działalność na terenie ośmiu województw i jest obecnie największym niezależnym operatorem na polskim rynku. Przez rok (od czerwca 2021 do czerwca 2022) Grupa Pieprzyk rozwijała swoją sieć we współpracy ze stowarzyszeniem Avia International.

Źródło: Grupa Pieprzyk

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store maj-czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 18.07.2022
Aktualizacja: 19.07.2022