Inauguracja projektu E- Gift 2010

Udostępnij artykuł

E-Gift, czyli European Gas Independent Fuel Tour, to unikatowy projekt promocji LPG jako ekonomicznego i przyjaznego ekologicznie paliwa. E-Gift to połączenie konwoju pojazdów zasilanych gazem płynnym z konferencjami tematycznymi prowadzonymi przez najwyższej klasy ekspertów z kraju i z zagranicy, konkursami i prezentacją najnowszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie LPG.

Projekt zaprezentują Pani Ewa Szumlak – koordynator projektu i Pan Grzegorz Jarzyński – współwłaściciel Grupy ELPIGAZ, organizatora E-Gift. Gościem spotkania będzie Pan Arnaud Duvielguerbigny – Dyrektor ds. Rozwoju Rynku LPG w Europejskiej Organizacji Gazu Płynnego (AEGPL).

Na spotkaniu będzie istniała również możliwość obejrzenia samochodów biorących udział w Zielonym Konwoju LPG, zapoznania się z programem konferencji oraz porozmawiania z ekspertami: Panem Andrzejem Olechowskim – dyrektorem w Polskiej Organizacji Gazu Płynnego i członkiem Rady Normalizacyjnej Polskiego Komitetu Normalizacji oraz stałej komisji „New Markets” w AEGPL; Panią Martą Śmigrowską – publicystką i komentatorką medialną, która specjalizuje się w działaniach na styku ekologii, energetyki i ekonomii, współpracująca z Europejską Fundacją Klimatyczną; Panem Ronem Flaniganem – ekspertem z Australii specjalizującym się w instalacjach LPG do silników diesla; Panem Pawłem Szadkowskim – autorem wielu publikacji na temat autogazu, łączącym pasję do motoryzacji z zawodowym zainteresowaniem paliwami gazowymi.

Opublikowano: 15.09.2010
Aktualizacja: 15.09.2010