Jesteśmy na Targach HORECA / GASTROFOOD / ENOEXPO 2021

Udostępnij artykuł
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska naszego wydawnictwa BROG B2B w lokalizacji C10, które tradycyjnie zostało Partnerem wydarzenia. Jedna z najważniejszych imprez w Polsce integrująca branże: hotelarską, gastronomiczną i winiarską właśnie się rozpoczęła i potrwa do 5 listopada. Targi odbywają się w EXPO Kraków.

najdziecie u nas Państwo nie tylko wydania bezpłatnych czasopism Nowości Gastronomiczne czy Świat Hoteli, ale także naszych specjalnych, dorocznych Raportów – szczególnie najnowszych „Rynek Dostawców HoReCa – Raport 2021”, „Rynek Hotelarski w Polsce– RAPORT 2021” czy „Rynek Gastronomiczny w Polsce – RAPORT 2021„. Będzie to również kolejna dla nas okazja, aby z Państwem się spotkać, wymienić poglądami, opiniami na temat naszych mediów, a także zainaugurować lub zacieśnić owocną współpracę. Z przyjemnością opowiemy też Państwu o naszych dorocznych wydarzeniach m.in. najbliższym – najważniejszym w Polsce spotkaniu branży gastronomicznej XIX Food Business Forum 2021 (29 listopada, Sheraton Grand Warsaw).

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp na Targi HORECA®/GASTROFOOD/ ENOEXPO® 2021 jest bezpłatny. Natomiast ze względu na restrykcje pandemiczne obowiązuje rejestracja gości, której należy dokonać na stronach www.horeca.krakow.pl lub www.enoexpo.krakow.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.