Już 95 myjni Ehrle przy stacjach BP

Udostępnij artykuł

BP jest jedyną dużą siecią stacji paliw w Polsce, która zdecydowała się na tak duże wykorzystania myjni bezdotykowych przy swoich obiektach.

– BP w 2006 – jako pierwsza firma w Polsce – rozpoczęła budowę sieci samoobsługowych myjni bezdotykowych. Dwa lata później, w konkursie organizowanym przez redakcję ForumBiznesu.pl, nasze myjnie otrzymały wyróżnienie Innowacja Roku. To był dowód, że nasza decyzja była słuszna. Nadal potwierdzają to zadowoleni klienci, którzy chętnie z tych myjni korzystają – mówi Artur Pych, BP Category Manager.

– Urządzenia myjące dostępne na naszych stacjach wykorzystują najnowocześniejsze i najbardziej wydajne technologie. Wszystkie programy – zarówno w myjniach automatycznych, jak i bezdotykowych – są opracowane tak, aby proces mycia samochodu był nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny – dodaje.
– Dzisiaj można powiedzieć, że myjnie bezdotykowe są już odrębnym segmentem na rynku – budując naszą sieć, daliśmy impuls wielu prywatnym operatorom, którzy włączają się w budowanie tego rynku – ocenia Artur Pych.

Firma Ehrle jest liderem w branży samochodowych myjni bezdotykowych w Polsce. Spółka wybudowała już ponad tysiąc stanowisk mycia w kraju, a jakość produktów i usług potwierdzają liczne certyfikaty.
 

Opublikowano: 29.07.2010
Aktualizacja: 29.07.2010