Już wkrótce VII Kongres Nowego Przemysłu

Udostępnij artykuł

Kongres Nowego Przemysłu należy do jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Polsce. Poświęcony jest strategicznym zmianom zachodzącym w polskim sektorze paliwowo-energetycznym (energetyka, gazownictwo, nafta). Celem Kongresu, konsekwentnie realizowanego od siedmiu lat, jest wspieranie pozytywnych inicjatyw i działań wpływających na zmiany w sektorze energetycznym, gazowym i paliwowym. W czasie debat i paneli tematycznych zwracana będzie uwaga na sprawy ważne dla całego przemysłu.

Kongres "Nowego Przemysłu" to impreza z udziałem najważniejszych osób w polskiej i europejskiej gospodarce. Co roku mamy zaszczyt gościć około tysiąca osób: przedstawicieli zarządów czołowych polskich i europejskich przedsiębiorstw, przedstawicieli rządu, parlamentu, administracji publicznej i mediów.

VII Kongres Nowego Przemysłu, odbywać się będzie podczas dwóch dni we wszystkich salach konferencyjnych Hotelu Sheraton. Formułą Kongresu są panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli rządu, parlamentarzystów, ekspertów oraz wiodących firm w danej branży. Oprócz sesji głównej, będą miały miejsce liczne sesje tematyczne i menedżerskie. Łącznie weźmie w nich udział około 90 panelistów oraz prelegentów.

Opublikowano: 01.10.2010
Aktualizacja: 01.10.2010