Kampania Total Excellium

Tankowanie wysokiej jakości paliwa jest bardzo ważne dla żywotności każdego silnika. Dlaczego jednak nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? Od 13 stycznia do 5 kwietnia 2020 roku, przy każdym tankowaniu na wybranych stacjach Total min. 15 litrów dowolnego paliwa Total Excellium, można otrzymać popularną maskotkę TY za 1zł!

Ponadto, aktywni klubowicze programu lojalnościowego Total Club otrzymają pięć punktów za udział w promocji.

– Badania laboratoryjne dowodzą, że właściwości czyszczące paliwa Total Excellium zapewniają dokładniejsze spalanie, a tym samym mniejsze zużycie paliwa. To w efekcie daje realne oszczędności w kieszeniach kierowców. Paliwo wysokiej jakości pozwala także lepiej chronić silnik przez zanieczyszczeniami, co bezpośrednio przekłada się na jego żywotność. Pomyśleliśmy, że dobrym pomysłem będzie w tej sytuacji połączenie przyjemnego z pożytecznym. Na bazie tego powstała promocja, w której przy zatankowaniu min. 15 litrów dowolnego paliwa Total Excellium, można otrzymać popularną maskotkę TY za 1 zł oraz punkty dla aktywnych klubowiczów Total Club. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów można je wymienić na kolejne nagrody – mówi Ewa Kalinowska, dyrektor ds. marketingu i badań rynkowych w Total Polska.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy:

  1. Zatankować min. 15 litrów paliwa Total Excellium Diesel lub Total Excellium 98;
  2. Wybrać swoją maskotkę i zapłacić za nią jedynie złotówkę;
  3. Dla otrzymania bonusowych pięciu punktów być aktywnym klubowiczem Total Club;
  4. Cieszyć się lub ucieszyć swoje dziecko pięknym gadżetem!
  5. Wrócić na stację Total po więcej!

Regulamin konkursu z listą stacji, na których obowiązuje promocja znajduje się na stronie internetowej: www.total.com.pl

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.