Kolejna stacja Amic z restauracją Subway®

Udostępnij artykuł

Marka Amic w dynamicznym tempie rozwija współpracę z amerykańską siecią restauracji. To sprawia, że jest czołowym franczyzobiorcą Subway® w Europie. Kolejne, wielkie otwarcie przypada na stolicę Małopolski – Kraków. Nowy 63. punkt na mapie stacji paliw Amic z restauracją Subway® znajduje się przy ulicy Opolskiej 9.

Subway

Oferta Subway®

Amic Energy rozwija strefy foodowe na stacjach, by jak najlepiej zaspokajać oczekiwania wszystkich Klientów stacji. Najlepszym tego przykładem jest otwarcie kolejnej restauracji Subway®.

Subway® posiada bogatą i urozmaiconą ofertę, której wyróżnikiem są świeże składniki. Wśród kanapek klienci znajdą niekwestionowane hity, takie jak Kurczak BBQ, Spicy Italian (włoskie połączenie pepperoni z salami), czy wegetariański przysmak Spicy Veggie. Pieczywo wypiekane na miejscu, świeże warzywa, wyselekcjonowane dodatki to kwintesencja smaku dobrego Suba.

W rozbudowanej ofercie przekąsek dostępne są również zapiekanki, sałatki, pieczone ziemniaczki, a także ciekawie skomponowane zestawy. Przypominamy też, że każdy SUB jest dostępny również w wersji z pieczywem bezglutenowym.

Amic inwestuje w usługi gastronomiczne

Stacje Amic Energy wychodząc naprzeciw Klientom i ich potrzebom, zapewniają bezpośrednią dostawę przekąsek do domu przez Glovo, Uber, Pyszne, czy Bolt Food.

Stacja Amic Energy z nową lokalizacją restauracji Subway® już działa i zaprasza Klientów do Krakowa na ul. Opolską 9.

Źródło: Amic Polska

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 09.11.2022
Aktualizacja: 10.11.2022