Kolejna stacja Grupy Pieprzyk w centralnej Polsce

Udostępnij artykuł
[PREMIERA U NAS!] Jak dowiedziała się redakcja Petrolnet.pl, w pierwszym tygodniu lutego 2021 została otwarta 98 stacja pod brandem Moc Jakość Zysk, którego właścicielem jest Grupa Pieprzyk.

Nowa stacja została oficjalnie otwarta w piątek 5 lutego 2021 w Tomaszowie Mazowieckim, przy ul. Mireckiego 116/118, przy drodze krajowej nr 713, w województwie łódzkim.

W ofercie znalazły się podstawowe paliwa: Pb95, Pb 98, ON oraz LPG, których dostawcą jest PKN Orlen. Jest wyposażony w 7 zbiorników magazynowych o łącznej pojemności 135 m sześc.

W ofercie przystacyjnego sklepu typu convenience są dostępne podstawowe produkty FMCG, a także produkty własne Grupy Pieprzyk, takie jak świeże warzywa, owoce oraz soki owocowe. Placówka jest czynna całą dobę 7 dni w tygodniu. Na stacji działa również koncept gastronomiczny oraz kawowy, z ofertą kawy marki Colucci.

Obiekt wcześniej był zarządzany przez firmę Imak PPHU, należącą do Jana Knapa.

Grupa Pieprzyk od 1989 roku prowadzi działalność na polskim i niemieckim rynku. Spółki Grupy prowadzą działalność w wielu branżach: paliwowej, energetycznej, rolniczej, obróbce metali, HoReCa, tartacznej, meblarskiej, motoryzacyjnej, reklamowej.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.02.2021
Aktualizacja: 08.02.2021