Kolejna stacja Grupy Pieprzyk w Wielkopolsce

Udostępnij artykuł
[PREMIERA U NAS!] Jak dowiedziała się nasza redakcja, w pierwszym tygodniu marca 2021 roku Grupa Pieprzyk uruchomiła kolejny obiekt w swojej sieci.

Najnowszy punkt sieci Moc Jakość Zysk jest zlokalizowany przy ul. Nowotomyskiej 135, w Grodzisku Wielkopolskim, w województwie wielkopolskim. Stacja znajduje się przy wyjeździe z Grodziska w kierunku Nowego Tomyśla (droga krajowa nr 308). Jest czynna całą dobę 7 dni w tygodniu.

W ofercie paliwowej znaleźć można podstawowe paliwa: olej napędowy, benzynę Pb95 oraz LPG. Obiekt honoruje karty Flota Pieprzyk oraz DKV. Jeszcze w marcu w ofercie pojawi się możliwość tankowania AdBlue z dystrybutora.

W ofercie przystacyjnego sklepu znalazły się produkty, z których słynie sieć Moc Jakość Zysk, takie jak warzywa, owoce i soki (na które obowiązują specjalna oferta cenowa). Ich producentem i dostawcą jest Grupa Pieprzyk. Specjalnie na potrzebę ich przechowywania i sprzedaży wewnątrz stacyjnego pawilonu zostało wydzielone specjalne, klimatyzowane pomieszczenie.

Na stacji działa także koncept kawowo-gastronomiczny. Klienci mogą napić się kawy marki Colucci oraz zamówić hot doga, zapiekankę lub tosty.

W ofercie stacji znalazły się także akcesoria samochodowe, w tym dla kierowców tir. Dysponuje obszernym parkingiem tir dla 20 pojazdów.

Obiekt jest dzierżawiony – wcześniej działał pod niezależnym brandem.

Pod brandem Moc Jakość Zysk działa już w Polsce 99 stacji. W 2021 roku z sieci została wyłączona jedna z lokalizacji. Najpewniej jeszcze w marcu w ramach Grupy Pieprzyk będzie zrzeszonych ponad 100 obiektów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.03.2021
Aktualizacja: 05.03.2021