Kolejna stacja hybrydowa w sieci Moya

W ostatnich dniach kwietnia rozpoczęła działalność stacja paliw Moya w Żorach (woj. śląskie). Obiekt położony jest przy drodze wojewódzkiej 932, nieopodal autostrady A1. Stacja, której właścicielem jest Anwim ma charakter hybrydowy.

Jej oferta skierowana jest do klientów flotowych i detalicznych – na terenie obiektu działa sklep wielobranżowy i Caffe Moya. Klienci flotowi mają możliwość tankowania pojazdów na osobnym stanowisku z szybkim wlewem diesla i możliwością płatności kartą flotową.

Wraz z otwarciem stacji w Żorach sieć Moya zbliża się do pułapu 330 punktów na mapie Polski. Nowa stacja hybrydowa jest tym samym już 96. obiektem, który należy do Anwim, czyli operatora i właściciela sieci.

Jest to bardzo atrakcyjna stacja dla wszystkich rodzajów klientów. Oferuje szeroką paletę najwyższej jakości paliw, czyli benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. Oprócz tego, kierowcy mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz czterostanowiskowej myjni. W przystacyjnym sklepie można zaopatrzyć się w potrzebne produkty spożywcze i nie tylko, zarówno na podróż, jak i do domu. Caffe Moya prezentuje ponadstandardową ofertę, która znacznie wykracza poza najpopularniejsze hot dogi czy zapiekanki. Klienci mogą skosztować także m.in. pizzy w wielu wariantach smakowych i wielu innych świeżych przekąsek.

Kierowcy pojazdów ciężarowych znajdą tutaj nie tylko szybki wlew diesla czy płyn AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora. Specjalnie dla nich przygotowane jest osobne stanowisko z samoobsługowym tankomatem. Dzięki temu mogą oni zrealizować tankowanie szybko i bezpiecznie, całkowicie bezobsługowo i bezgotówkowo, rozliczając się za pomocą jednej z wielu honorowanych na tej stacji kart flotowych. Stacja czynna jest całą dobę przez siedem dni w tygodniu.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2021
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.