Kolejne sklepy dołączyły do sieci Spar

Udostępnij artykuł

Dwa sklepy Spar Express na stacjach benzynowych w Grudziądzu przy ul. Warszawskiej 31 i Świeciu przy ul. Chełmińskiej 22 dołączyły do sieci Spar. Sklepy otwarte są całą dobę, posiadają także strefę Bean Tree Cafe – oferującą gorące napoje i ciepłe dania.

spar sklep grudziadz
Sklep Spar Express w Grudziądzu

Klienci w placówkach Spar mogą kupić polskie produkty a także wyroby pod marką własną Spar, których asortyment jest wciąż rozwijany. Sieć Spar dynamicznie rozwija się w całej Polsce i szuka kolejnych lokalizacji.

Działalność SPAR Polska polega na sprzedaży hurtowej, w ramach której dostarczamy towary i usługi naszym partnerom. Wraz z asortymentem zapewniamy również kompleksowy program promocyjny – który jest napędzany przez ulotki, billboardy, media społecznościowe i radio. Nasza gama produktów marek własnych marki SPAR jest opracowywana wewnętrznie i zapewnia konsumentom najwyższą jakość. Filozofia SPAR polega na tym, że “wszyscy skorzystają na zjednoczonej współpracy” i chociaż zachęcamy naszych partnerów do lojalności wobec naszego systemu, mogą dokonywać zakupów poza systemem, aby zaspokoić konkretne lokalne potrzeby. Sieć SPAR systematycznie powiększa się w całej Polsce – podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci Spar w Polsce.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

Spar cały czas rozwija swoją markę własną – sieć wprowadziła świeże warzywa Spar oraz dania gotowe i soki pod marką Fresh to go. Łącznie w ofercie jest ponad 600 indeksów marki własnej, a w planach jest rozszerzenie asortymentu do 1000 indeksów.

Dodatkowo 10 indeksów produktów bezglutenowych rozszerzyło ofertę marki własnej Spar. Oferta obejmuje ciastka, biszkopty, makarony i mąki.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 15.02.2023
Aktualizacja: 15.02.2023