Nowe sklepy dołączyły do sieci Spar

Udostępnij artykuł

Nowe sklepy sieci to dwie placówki Spar Mini w Pilznie (woj. małopolskie) oraz Kożuchowie (woj. lubuskie). To także format Spar Express przy stacji benzynowej w Bysławiu (woj. kujawsko-pomorskie). Sklep w Pilznie jest zlokalizowany pod adresem Rynek 11 i ma powierzchnię sprzedaży 103 mkw. Placówka w Kożuchowie działa przy ul. Piaskowej 3 i ma 65 mkw. powierzchni sprzedażowej. Natomiast obiekt w Bysławiu jest zlokalizowany przy ul. Głównej 6A i ma 93 mkw. sali sprzedaży.

Spar express Byslaw
Spar Express w Bysławiu

Nowe lokalizacje

Klienci w placówkach sieci mogą kupić polskie produkty w atrakcyjnych cenach, a także bardzo dobrej jakości wyroby pod marką własną Spar, których asortyment jest wciąż rozwijany. Sieć dynamicznie rozwija się w całej Polsce i szuka kolejnych lokalizacji.

– Sieć Spar systematycznie powiększa się w całej Polsce. Jesteśmy w dużych miastach – ale także w małych miejscowościach i na wsi. Nasi partnerzy handlowi to dynamiczni, polscy przedsiębiorcy – którzy prowadzą biznesy w swoich miejscowościach, gdzie mieszkają i są szanowani. To jest największa wartość dla nas – zyski naszych partnerów. My jako sieć pracujemy nad rentownością – nie skupiamy się na zarabianiu czy transferowaniu zysków – wręcz przeciwnie, inwestujemy w Polsce, bo widzimy, jak perspektywiczny jest to rynek i jak niezwykle przedsiębiorczy są nasi partnerzy. Jesteśmy wobec nich lojalni i chcemy pracować z nimi przez wiele lat. Tak postrzegamy dobrze zbudowaną i zarządzaną sieć detaliczną. Widzimy, że formaty Spar Mini i Spar Express są bardzo popularne w mniejszych miejscowościach – głównie ze względu na bliskość i bardzo atrakcyjną ofertę asortymentową. A dzięki sieci Spar klienci i partnerzy mogą też korzystać z atrakcyjnych promocji cenowych i akcji lojalnościowych.
podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci Spar w Polsce.

Akcje lojalnościowe

Sieć prowadzi także kolejną akcję lojalnościową – tym razem klienci mogą nabyć zestawy profesjonalnych noży marki Boretti ze zniżką nawet do 84 proc.Znaczki otrzymuje się za każde wydane 20 zł, a produkty w promocji można kupować do 7 stycznia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Wystarczy zebrać 5 znaczków, aby móc kupić wybrany nóż z wysokim rabatem.

Spar cały czas rozwija swoją markę własną – sieć wprowadziła świeże warzywa Spar oraz dania gotowe i soki pod marką Fresh to go. Łącznie w ofercie jest ponad 600 indeksów marki własnej, a w planach jest rozszerzenie asortymentu do 1000 indeksów.

Dodatkowo 10 indeksów produktów bezglutenowych rozszerzyło ofertę marki własnej Spar. Oferta obejmuje ciastka, biszkopty, makarony i mąki. Są to starannie wyselekcjonowane produkty w konkurencyjnych cenach.

Źródło: Spar Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 29.12.2022
Aktualizacja: 29.12.2022