Kolejne stacje Avia Grupa Pieprzyk dołączyły do sieci

Udostępnij artykuł
Obecnie Grupa Pieprzyk zarządza łącznie już 12 stacjami działającymi pod marką Avia. Dwa nowe obiekty są zlokalizowane w woj. mazowieckim oraz woj. śląskim.

Pierwszy z obiektów działa niedaleko Warszawy, przy autostradzie A2 w miejscowości Natolin 49 w woj. mazowieckim. W ofercie paliwowej posiada: benzynę 95, benzynę 98, ON, LPG a już wkrótce także AdBlue.

Drugi z obiektów jest zlokalizowany w Jastrzębiu Zdrój przy ul. Warszawskiej 6. Jest to pierwsza stacja Avia zarządzana przez Grupę Pieprzyk w województwie śląskim. W ofercie paliwowej obiekt posiada: benzynę 95, benzynę 98, ON.

Podobnie jak na pozostałych stacjach Grupy Pieprzyk, w obu nowych lokalizacjach znalazła się strefa gastronomiczna Pieprzyk Cafe, gdzie między innymi znaleźć można ciepłe przekąski i aromatyczną kawę marki Colucci. Sklep typu convenience tradycyjnie został wzbogacony o asortyment produktów spożywczych, ale także akcesoria i produkty niezbędne w eksploatacji samochodu.

Ponadto na stacjach znajduje się wydzielona strefa tzw. „Warzywniak”, gdzie znajdują się produkty własne Grupy Pieprzyk tj. warzywa i owoce oraz naturalne soki tłoczone.

Wszystkie stacje paliw należące do Grupy Pieprzyk to punkty działające całodobowo.

Stację Avia Grupa Pieprzyk akceptują karty paliwowe Floty Pieprzyk, DKV, E100 oraz UTA.

Łącznie w Grupie Pieprzyk znajduje się już 111 stacji – 12 z nich działa pod marką Avia Grupa Pieprzyk, zaś pozostałe funkcjonują pod brandem Moc Jakość Zysk.

Źródło: Grupa Pieprzyk