Kolejne stacje eMila dołączą do sieci Moya

[TYLKO U NAS!] Jak dowiedziała się redakcja portalu petrolnet.pl w pierwszym tygodniu stycznia do sieci Moya dołączą trzy kolejne stacje eMila. Dzięki temu liczebność sieci wzrośnie do 303 obiektów w Polsce.

W najbliższych dniach stacje eMila zlokalizowane w Radomiu, Sochaczewie (woj. mazowieckie) oraz w Lublinie (woj. lubelskie) rozpoczną pracę w ramach sieci Moya. To oznacza, że już 17 spośród 30 zakupionych lokalizacji od BM Reflex przyjmie dotychczasowych i nowych klientów sieci Moya.

W pierwszym kwartale 2021 r. zostanie przeprowadzony rebranding całej sieci. Dawne stacje eMila będę działały pod nazwą Moya express w formacie samoobsługowym z ofertą dla klientów detalicznych i flotowych.

Obecnie na przejętych stacjach eMila klienci Moya zatankują podstawowe paliwa: ON oraz benzynę Pb95. Kierowcom umożliwiono płatności kartą.

Dotychczasowi klienci eMila wciąż mogą korzystać z atrakcyjnych cen i możliwości, jakie tworzą stacje samoobsługowe. Aby otrzymywać informacje o rabatach i promocjach, należy subskrybować newsletter MOYA. Klientów biznesowych, którzy posiadają przynajmniej jeden pojazd zarejestrowany na firmę, zapraszamy do zapisania się do programu Moya Firma. Jest to warunek, który jest konieczny dla klientów, którzy chcą otrzymywać zbiorcze faktury VAT.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.