Kolejny produkt marki własnej na stacjach MOYA

Udostępnij artykuł
Anwim, operator sieci stacji paliw MOYA, zgodnie z przyjętą strategią, kontynuuje rozwój produktów marki własnej. Po ubiegłorocznych premierach batonów proteinowych i energetycznych oraz soków owocowych, na półki przystacyjnych sklepów trafiły właśnie samochodowe zawieszki zapachowe w nowej odsłonie. Produkty występują w oryginalnych wariantach zapachowych oraz atrakcyjnym designie, pasującym do wnętrza każdego samochodu.

Kierowcy chętnie sięgają po zawieszki, bądź inne akcesoria zapachowe. Są to popularne i dobrze rotujące na półkach sklepów stacji paliw artykuły. Nowe zawieszki zapachowe MOYA stanowią ciekawą propozycję ze względu wyjątkowy design i wysokiej jakości, długo utrzymujące się we wnętrzach zapachy.

Na półkach sklepów stacji paliw MOYA pojawiła się właśnie nowa kolekcja zawieszek o najbardziej lubianych przez kierowców nutach zapachowych: Citrus Fresh, Vanilla, New Car oraz Classic. Długotrwały i wydajny zapach, nowoczesne opakowanie i dynamiczne, geometryczne wzory, bazujące na kolorystce oraz motywach graficznych charakterystycznych dla naszej marki, to podstawowe cechy nowych produktówmówi Monika Ostaszewska, marketing manager MOYA. – Przyjemny zapach, jaki wnosi do wnętrza auta zawieszka z logo MOYA i nowoczesna grafika pozytywnie oddziałują na odbiór naszej marki. Budowanie tego typu skojarzeń to dobre narzędzie marketingowo-promocyjne. Poza tym dowiedziono, że zapachy mają wpływ na nasze samopoczucie. Zapach o nucie świeżych cytrusów dodaje pozytywnej energii i pobudza do działania, z kolei klasyczna wanilia ma właściwości relaksujące, a zapach typu New Car to wrażenie nowościdodaje Monika Ostaszewska.

Dzięki nowoczesnemu designowi zawieszki można przymocować w różnych miejscach, nie tylko w samochodzie – doskonale spełniają swoją rolę również we wnętrzach. Produkty stopniowo uwalniają zapach, którym można się cieszyć przez wiele tygodni. Zawieszki wykonane są z biodegradowalnej celulozy. Producentem jest firma MTM Industries. Produkty dostępne są na wszystkich obsługowych stacjach MOYA w całej Polsce.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.01.2021
Aktualizacja: 19.01.2021