Lidl-sklep.pl z dostawą do paczkomatów® InPost

Udostępnij artykuł
Zakupy ze sklepu internetowego Lidl-Sklep.pl od czerwca można odbierać także we wszystkich Paczkomatach® InPost. Dla wygody klientów ponad 700 Paczkomatów® znajduje się także przy placówkach Lidl.

W sklepie lidl-sklep.pl klienci mogą zapłacić przelewem, blikiem lub kartą. Za zakupy do 199 zł koszt dostawy to tylko 9,99 zł, a powyżej tej kwoty dostawa jest bezpłatna. Niezależnie od wartości zakupów, zwrot produktów jest darmowy.

Ponadto InPost posiada sieć Lodówkomatów w Warszawie i Krakowie – łącznie w 50 lokalizacjach, uruchamia też 20 nowych we Wrocławiu.

– Połączenie e-commerce z handlem tradycyjnym to naturalny i nieunikniony trend. Naturalne więc, że tak duża sieć jak Lidl to dostrzega, szybko zagospodarowuje segment sprzedaży online, a Paczkomaty® InPost budują dodatkowe synergie w tym obszarze. Lidl-Sklep.pl jest dobrze dopasowany do potrzeb klientów, nowoczesne opcje płatności plus dostawa do Paczkomatów® to ważne elementy strategii sprzedażowej. Z siecią Lidl współpracujemy od kilku lat – przy placówkach rozlokowaliśmy już ponad 700 Paczkomatów® InPost. Obserwujemy także rosnący trend e-grocery i dynamicznie na niego odpowiadamy wdrażając Lodówkomaty – w Warszawie i Krakowie mamy już 50 takich maszyn, a kolejne 20 uruchamiane we Wrocławiu – podkreśla Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy InPost.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ-MAJ 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.06.2021
Aktualizacja: 08.06.2021