Lotos ma już 26 stacji MOP

Udostępnij artykuł
Podróżujący pomiędzy Suwałkami a Augustowem mogą od 21 czerwca korzystać z nowego Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP) w Rudnikach. To już 26. obiekt tego typu pod szyldem Lotosu i kolejny zlokalizowany przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych w kraju. Kierowcy mają tam możliwość uzupełnienia paliwa, ale także skorzystania z oferty gastronomicznej oraz wypoczynkowej.

MOP Rudniki został zlokalizowany przy jednej z najważniejszych tras komunikacyjnych w Polsce – drodze ekspresowej S61. Znajduje się on w województwie podlaskim, przy oddanym do użytku odcinku drogi Via Baltica, pomiędzy Suwałkami a Augustowem. Z oferty i udogodnień MOP-u Rudniki będą mogli więc m.in. skorzystać podróżni jadący z Litwy i Suwałk w kierunku Augustowa.

– Spółka Lotos Paliwa konsekwentnie realizuje plan rozwoju sieci stacji paliw. Polacy latem ruszą w trasę, dlatego oddajemy MOP Rudniki do użytku na samym początku sezonu. Ten wyposażony we wszelkie udogodnienia obiekt, stanął przy drodze Via Baltica – tak ważnym szlaku komunikacyjnym nie tylko turystycznie, ale również gospodarczo, bo łączącym Polskę z Litwą i krajami bałtyckimi – wyjaśnia Wojciech Weiss, prezes zarządu Lotos Paliwa.

Podróżni zatrzymujący się na MOP Rudniki będą mogli skorzystać z szerokiej oferty sklepowej oraz gastronomicznej w wydzielonej strefie restauracyjnej. Poza tym, obiekt wyposażony jest w węzeł sanitarny oraz specjalne pomieszczenie dla rodzin z małymi dziećmi, z dostępem do kuchenki mikrofalowej. Dla najmłodszych przewidziano również plac zabaw oraz kącik wyposażony w gry komputerowe. Bezpłatne WiFi oraz zewnętrzne strefy wypoczynkowe uzupełniają atrakcyjne wyposażenie MOP-u.

Klienci nowego obiektu Lotosu mają także dostęp do obszernej bazy parkingowej z miejscami na 37 samochodów osobowych, 22 samochody ciężarowe, 2 autobusy oraz 2 miejsca specjalnie przeznaczone dla pojazdów przewożących materiały niebezpieczne.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ-MAJ 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.