Lotos Paliwa ma nowego wiceprezesa

Udostępnij artykuł
[HOT NEWS! PREMIERA U NAS!] Jak dowiedziała się redakcja portalu Petrolnet.pl rada nadzorcza Lotos Paliwa, w wyniku przeprowadzonego postępowania kwalifikacyjnego, powołała z dniem 1. września 2020 r. Annę Fundameńską na funkcję wiceprezesa zarządu Lotos Paliwa I kadencji.

Wprowadzenie kadencyjności zarządu Lotos Paliwa nastąpiło w wyniku zmiany tekstu jednolitego Aktu Zawiązania Spółki Lotos Paliwa z września 2014 roku, którego treść stanowiła, iż zarząd jest powoływany przez radę nadzorczą. W kolejnym Akcie Zawiązania Spółki została wprowadzona kadencyjność.

Poprzednik Anny Fundameńskiej na stanowisku wiceprezesa Lotos Paliwa – Adam Pawłowicz – odpowiadał za działalność spółki w obszarze detalicznym. Zwróciliśmy się do biura prasowego Grupy Lotos z pytaniem, czy w związku ze zmianami osobowymi podział kompetencji zarządu spółki córki także ulegnie zmianom. Poinformowano nas, że „nowy podział kompetencji dotyczący zakresów działalności spółki pomiędzy poszczególnych członków zarządu zostanie ustalony w przeciągu najbliższych tygodni”.

CZYTAJ TAKŻE: Adam Pawłowicz odwołany z zarządu Lotos Paliwa

Obecnie zarząd Lotos Paliwa pracuje w składzie:

Wojciech Weiss – prezes zarządu
Anna Fundameńska – wiceprezes zarządu
Paweł Wachnik – wiceprezes zarządu
Sebastian Bojemski – wiceprezes zarządu

Anna Fundameńska posiada 20-letnie doświadczenie handlowe w przedsiębiorstwach sektora prywatnego, w tym 12 lat na stanowiskach kierowniczych. W swojej karierze zawodowej zarządzała zespołami sprzedażowymi polskiego sektora energetyki konwencjonalnej i energetyki wiatrowej. Przez 4,5 roku była odpowiedzialna za projekty morskiej energetyki wiatrowej. Była zatrudniona także w firmie Tele-Fonika Kable.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.09.2020
Aktualizacja: 07.09.2020