Łukasz Kalisz Global Category Managerem Shell

Udostępnij artykuł

[PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się redakcja Petrolnet.pl z początkiem października br. Łukasz Kalisz objął stanowisko w międzynarodowych strukturach Shell jako Global Category Manager. Na swoim nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za tworzenie globalnych kierunków rozwoju i strategii biznesu pozapaliwowego w szczególności dla kategorii przekąsek i słodyczy. Będzie także odpowiadał za współpracę z dostawcami tej kategorii na poziomie globalnym.

Lukasz Kalisz Shell

Łukasz Kalisz

Przez ostatnie 6 lat pełnił funkcję dyrektora biznesu pozapaliwowego w Shell Polska. Odpowiadał za zarządzanie brandem gastronomicznym Shell Café, biznesem sklepowym oraz myjniami na stacjach Shell w Polsce. Swoją karierę w firmie rozpoczął w 2013 roku od pełnienia roli Food Service Category Managera & CEE Coordinatora.

Łukasz Kalisz posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w obszarach dotyczących zarządzania kategoriami w sektorze paliwowym, w tym kategorią food service. Wcześniej pracował jako Food Service Operations Manager w BP Europa.

Łukasza Kalisza, na stanowisku dyrektora biznesu pozapaliwowego w Shell Polska, zastąpił Marcin Jaczyński. Ten manager przez ostatni rok pełnił funkcję dyrektora regionalnego w Shell odpowiedzialnego za obszar południowej Polski.

Źródło: Shell Polska / Petrolnet.pl

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opublikowano: 14.10.2022
Aktualizacja: 14.10.2022