Marcin Jaczyński dyrektorem biznesu pozapaliwowego Shell Polska

Udostępnij artykuł

[PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, nowym dyrektorem biznesu pozapaliwowego w Shell Polska został Marcin Jaczyński. Zastąpił na tym stanowisku Łukasza Kalisza, który awansował na stanowisko Global Category Managera Shell.

Marcin Jaczynski Shell Polska

Marcin Jaczyński

Przez ostatni rok pełnił funkcję dyrektora regionalnego w Shell odpowiedzialnego za obszar południowej Polski. W nowej roli będzie odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój oferty pozapaliwowej, w tym brandu gastronomicznego Shell Café, biznesu sklepowego oraz myjni na stacjach Shell w Polsce.

– Rola dyrektora biznesu pozapaliwowego to dla mnie duże wyróżnienie, ale i szansa. W Shell obserwujemy, że z każdym rokiem znaczenie oferty pozapaliwowej rośnie i klienci coraz częściej przyjeżdżają na stacje nie tylko zatankować paliwo, ale też zrobić zakupy, zjeść posiłek, czy też napić się aromatycznej, smacznej kawy. Z tego względu planujemy dalej podwyższać jakość oferowanych produktów i usług oraz stawiać na innowacyjne rozwiązania. Mam przyjemność pracować z fantastycznym zespołem ekspertów, dlatego jestem przekonany, że spełnimy oczekiwania naszych klientów. Życzę również powodzenia mojemu poprzednikowi – Łukaszowi Kaliszowi, który awansował do globalnych struktur firmy.
– mówi Marcin Jaczyński, dyrektor biznesu pozapaliwowego w Shell Polska.

Marcin Jaczyński ma 15-letnie doświadczenie jako menedżer w międzynarodowych korporacjach, m.in. Tesco, Makro, Statoil (Circle K). Przed dołączeniem do Shell przez 5 lat był odpowiedzialny za operacje i rozwój restauracji Pizza Hut w Polsce.

Źródło: Shell Polska / Petrolnet.pl

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opublikowano: 14.10.2022
Aktualizacja: 14.10.2022