Manager Citronex Trans Energy: Zwiększyliśmy efektywność

Udostępnij artykuł
[SPECJALNIE DLA NAS] Ostatni rok to dla nas przede wszystkim czas porządkowania struktur biznesowych oraz przekształceń wewnątrz grupy spółek działających w ramach Citronex. Dzięki tym działaniom udało się wydzielić z bardzo szerokiego zakresu działalności Citronex obszar związany z obsługą podróżnych i rozpocząć działanie w ramach nowej spółki Citronex Trans Energy – pisze na łamach “Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2021Andrzej Szczepański, kierownik operacyjny Citronex Trans Energy.

W tym czasie nie było planów uruchamiania nowych obiektów stacyjnych. Czas przekształceń i porządkowania struktur wykorzystaliśmy na zwiększenie efektywności działania już istniejących obiektów. Udało się osiągnąć w tym zakresie bardzo dobre rezultaty, pomimo stale obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią. Z naszych obserwacji wynika, że nie wpływały już one negatywnie ani na sprzedaż paliw, ani na obroty sklepowe czy w obszarze gastronomii.

Oprócz sprzedaży tradycyjnych paliw chcemy oferować naszym klientom dostęp do ich alternatyw. We współpracy z Greenway Polska uruchomiliśmy szybkie stacje ładowania samochodów elektrycznych na naszych Dyskontach w Kątach Wrocławskich i Zgorzelcu. Również w Zgorzelcu, na stacji w pobliżu węzła autostradowego, oddaliśmy dla klientów dysponujących flotami samochodów napędzanych gazem stację oferującą LNG.

W kolejnych miesiącach zamierzamy pozyskiwać nowe lokalizacje pod budowę stacji bądź przejmować obiekty już funkcjonujące. Chcemy również zaoferować na rynku model współpracy oparty o umowę franczyzową.

Źródło: Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2021 (wydawca: BROG B2B)

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.12.2021
Aktualizacja: 20.12.2021