Mark Wohltmann prelegentem XXI Forum PetroTrend® 2022

Udostępnij artykuł

Dyrektor NACS Global, jedynej globalnej organizacji branżowej zajmującej się convenience & fuel retailing, weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store i newsowego portalu Petrolnet.pl – XXI Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2022. Mark Wohltmann przedstawi prezentację wprowadzającą do panelu “Kreowanie innowacji – inspiracje, współpraca, potencjał”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw, sklepów convenience, konceptów kawowych i gastronomicznych, kupców oraz dostawców odbędzie się 23 maja w Crowne Plaza Warsaw – The Hub.

Mark Wohltmann PetroTrend

Mark Wohltmann

Na swoim obecnym stanowisku Mark Wohltmann jest odpowiedzialny za strategiczny rozwój NACS Global. NACS to ekskluzywna, ogólnoświatowa sieć przedsiębiorstw z branży convenience retailing, wspierająca działalność jej członków oraz rozwój ich karier.

Mark ma ponad 20-letnie doświadczenie w badaniach rynku i konsultingu, ze szczególnym uwzględnieniem branży FMCG oraz handlu detalicznego. Przed dołączeniem do NACS pod koniec 2016 roku Mark pracował w dziale Strategic Product Development w firmie Nielsen Company w Europie. Opracowywał rozwiązania dla klientów z branży Convenience Retail, HoReCa, eCommerce i Tobacco. Wcześniej Mark współpracował z firmą USP Market Intelligence, tworząc największy w Niemczech panel sprzedawców detalicznych. Współpracował także z Pmicombera and Advantage Smollan opracowując strategie marketingowe i sprzedażowe dla firm z branży FMCG, wchodzących na rynek detaliczny.

Mark rozpoczął swoją karierę w branży reklamowej, koncentrując się na marketingu handlowym i reklamie sprzedaży w impulsowych kanałach sprzedaży detalicznej, współpracując z Dorland w Berlinie oraz z Grey i BBDO w Duesseldorfie, a następnie studiując administrację biznesową na Uniwersytecie w Siegen i szkoląc się w zakresie doradztwa reklamowego.

NACS

Jedyna globalna organizacja branżowa zajmująca się convenience & fuel retailing. NACS to wiodące światowe stowarzyszenie branżowe działające na rzecz rozwoju handlu detalicznego paliwami i artykułami pierwszej potrzeby. Ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Pełni rolę zaufanego doradcy dla ponad 1500 detalistów i 1600 dostawców z ponad 50 krajów. NACS wspiera branżę convenience & fuel retailing od 1961 roku. Dostarcza wiedzę merytoryczną i służy wymianą doświadczeń oraz wsparciem w celu zapewnienia konkurencyjnej rentowności firm swoich członków.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków, a także najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia.

Videorelacja z ostatniej edycji
XIX Forum PetroTrend® 2019

Forum PetroTrend to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki dwudziestoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie XXI Forum Runku Stacji Paliw PETROTREND® 2022:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2022 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2022.

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store. Również wydawca portali: www.horecanet.pl oraz www.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Edwin Kaniuk
redaktor
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.04.2022
Aktualizacja: 12.04.2022