Maspex Sponsorem jubileuszowego XX Forum PetroTrend 2020

Udostępnij artykuł
Jedna z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych została Sponsorem najważniejszego w Polsce spotkania branży stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomiczno-kawowych oraz kupców i dostawców. Jubileuszowe XX Forum PetroTrend 2020 odbędzie się 16 marca w Marriott Warsaw Hotel.

Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych. To zdecydowany lider na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, w Czechach, na Słowacji, w Rumunii, czołowy producent na Węgrzech, Bułgarii i na Litwie oraz Łotwie, a także wiodący producent produktów instant (kawa cappuccino, kakao, zabielacze w proszku do kawy, herbatki rozpuszczalne) w Europie Środkowo-Wschodniej. Maspex to także lider na rynku makaronów w Polsce oraz ich wiodący producent w Rumunii. Zajmuje też liderską pozycję na rynku dżemów i sosów oraz jest czołowym producentem w segmencie keczupów, dań gotowych i przetworów warzywnych w Polsce. Firma jest także czołowym graczem na rynku wody w Rumunii.

Marki takie jak: Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin, Puchatek, Ekland, DecoMorreno, Cremona, La Festa i Plusssz to zdecydowani liderzy w swoich kategoriach, produkty, które cieszą się ogromnym zaufaniem konsumentów nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2020 roku w ofercie produktów Maspex znalazła się również znana i lubiana marka herbaty mrożonej Nestea.

Produkty Grupy Maspex trafiają do ponad 60 krajów na całym świecie. Spółka współpracuje z odbiorcami m.in. w krajach Unii Europejskiej oraz w pozostałej części Europy, w USA, Kanadzie a także m.in. na Bliskim i Dalekim Wschodzie.

Nasze produkty posiadają szerokie wsparcie sprzedaży, takie jak ogólnopolskie kampanie telewizyjne, radiowe czy internetowe, materiały POS w przestrzeniach sprzedażowych, działania outdoor’owe. Firma prowadzi również działania dedykowane konsumentom stacji benzynowych, między innymi konkursy, loterie i akcje promocyjno-handlowe.

Maspex posiada ponad 20 letnie doświadczenie w na rynku petroli, a obecnie współpracuje z wszystkimi sieciami stacji benzynowych, jak również jest czołowym dostawcą na rynku stacji niezrzeszonych. Marki Tymbark, Tiger, czy Kubuś cieszą się ogromną popularnością w sprzedaży na stacjach benzynowych –gwarantując najlepszy wskaźnik ich rotacji w danych kategoriach. Maspex współpracuje z najlepszymi agencjami badawczymi, dzięki czemu kontroluje i tym samym wspiera rozwój sprzedaży w ciągu całego roku.

XX Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND 2020 to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele stacji w osobach: właścicieli obiektów niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora retail, convenience oraz food & coffe.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych, zarządów koncernów i sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. To także jedyne wydarzenie tego typu w Polsce, z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! Ponadto dzięki już dwudziestoletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane oraz oczekiwane przez branżę wydarzenie w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań z kompetentnymi kupcami na temat współpracy z największymi odbiorcami niezależnymi i sieciowymi ;
•  realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
•  
udziale w prestiżowym konkursie SUPPLIER OF THE YEAR 2020;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– właścicieli niezależnych stacji, sklepów convenience i konceptów kawowo-gastronomicznych,
– prezesów, członków zarządów koncernów i sieci,
– menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
• udziale w najważniejszym w roku i oczekiwanym wydarzeniu dla branży.

Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIX FORUM PETROTREND 2019

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee; portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Edwin Kaniuk
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.02.2020
Aktualizacja: 19.02.2020