Merrychef conneX – Przyspiesza obsługę

Udostępnij artykuł

Przyspiesza obsługę, zmniejsza kolejki po odbiór dań i maksymalizuje zyski – nowa seria pieców Merrychef conneX®.

general social web inchpizza bl girl

Znana seria niezawodnych pieców Merrychef eikon®, doczekała się godnego następcy. Merrychef conneX® to nowa odsłona najbardziej kompaktowego i multifunkcjonalnego pieca na rynku do szybkiego przyrządzania potraw, w którym można gotować, opiekać, podgrzewać i grillować. Merrychef conneX® powstał z myślą o potrzebach kucharzy i wymagań klientów. Wygląd nowych modeli został delikatnie odświeżony, zachowując przy tym elegancki, stylowy charakter pasujący do każdej kuchni.

merrychef connex menu

To co przykuwa uwagę w piecach serii conneX® to 7-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości, zabezpieczony hartowanym szkłem. Takie rozwiązanie w połączeniu z nowym oprogramowaniem easyTouch®, które umożliwia naciskanie, przewijanie i przeciąganie ikon, podobnie jak w telefonie mobilnym, stanowi znaczące usprawnienie w obsłudze pieca. W ustawieniach dostępnych jest 37 języków, obszerna biblioteka mediów i audio ze zdjęciami potraw i przepisami. Menu jest intuicyjne, a nowe przepisy można dostosować w pełni do konkretnych potrzeb dostosowując precyzyjnie parametry temperatury, czasu, mocy nadmuchu i pracy magnetronu.

statystki piecow merrychef connex

Panel sterowania Merrychef conneX® ma wbudowany system rejestracji statystyk pracy jak również diagnostyki pieca. W łatwy sposób można sprawdzić wydajność urządzenia kontrolując np. najbardziej popularne dania z menu, jak również szczegóły dotyczące użytkowania, takie jak otwarcie drzwiczek kuchenki przed zakończeniem cyklu pieczenia. Wbudowana diagnostyka serwisowa umożliwia również technikom szybkie diagnozowanie ewentualnych usterek, przed ich wystąpieniem, co minimalizuje koszty serwisowania i czas przestoju sprzętu.

telemetria connex

Wszystkie modele w standardzie mają wbudowaną łączność Wi-Fi lub Ethernet, która umożliwia dostęp do platformy w chmurze – KitchenConnect®. Telemetria pozwala na zarządzanie piecami z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy tylko dostęp do Internetu. KitchenConnect® umożliwia zdalne monitorowanie pieców, można tworzyć, zmieniać i aktualizować pozycje menu, a także sprawdzać działanie i sposób korzystania ze sprzętu.

merrychef connex technologia

To co wyróżnia piece Merrychef to niezawodna, zrównoważona technologia tri-pleX®, która łączy w sobie trzy technologie: mikrofal, konwekcji i nadmuchu gorącego powietrza, zapewniając maksymalną wydajność, dzięki czemu potrawy są jednolicie opieczone, a energia nie jest marnowana. To bezpośrednio przekłada się na prędkość przyrządzania dań, która w piecach Merrychef jest do 80 proc. szybsza od tradycyjnych pieców opartych na technologii konwekcyjnej.

Seria Merrychef conneX® to modele: conneX® 12 oraz conneX® 16, które dostępne są w dwóch kolorach wykończenia – stali nierdzewnej lub węglowej czerni.

merrychef connex cechy

conneX®12 ma komorę o średnicy 30,5 cm (12cali) przy szerokości pieca 35,5 cm.

merrychef connex cechy v

Model conneX® 16 posiada komorę o średnicy 40,5 cm (16 cali), co w stosunku do szerokości 45,5 cm sprawia, że jest to najszersza komora pieca w stosunku do szerokości całego urządzenia wśród dostępnych pieców na rynku.

Więcej informacji tutaj

Materiał powstał we współpracy z firmą Primulator

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 17.11.2022
Aktualizacja: 17.11.2022