Międzynarodowy Dzień Pizzy w sieci Moya

9 lutego dla wielu jest najwspanialszym i najpyszniejszym dniem w roku. Wtedy właśnie ma miejsce Międzynarodowy Dzień Pizzy. Jest to znakomita okazja, by odwiedzić najbliższą stację paliw Moya i zabrać do domu pizzę w jednym z dziewięciu wariantów smakowych dostępnych dla wszystkich miłośników tego specjału. Pyszna, wypiekana na miejscu pizza to wyjątkowe danie, które smakuje na stacjach Moya tak samo przez cały rok!

Wspaniałe, chrupiące, a przy tym elastyczne ciasto. Pyszny sos z dojrzałych we włoskim słońcu pomidorów, ciągnący się ser mozzarella i bogactwo dodatków. Pizza to dziś być może najpopularniejsze danie na całym świecie. Wprawdzie podobne placki z różnymi dodatkami znane są z wielu zakątkach świata (Polacy również mają swoje podpłomyki), jednak to właśnie przysmak rodem z Półwyspu Apenińskiego zrobił tak spektakularną, międzynarodową karierę.

W obecnym na stacjach paliw Moya koncepcie gastronomicznym Pizza&Caffe Moya, pizza jest jednym z bardziej lubianych i popularnych dań. Wypiekane na miejscu występują w następujących wariantach smakowych: margherita, pepperoni, capricciosa, farmerska, Moya, podhalańska, caprese, kurkowa z kurczakiem oraz ostra, Don Vito – klasyczne, włoskie smaki, a także polskie wariacje. To, co je łączy, to najwyższej jakości składniki i pyszne, oryginalne ciasto i rozmiar – aż 40 cm średnicy.

Świeżo wypiekana na miejscu oryginalna pizza występują na trzech stacjach Moya: w Poznaniu, Warszawie i w Zatorze. Na większości pozostałych stacji z konceptem Caffe Moya klienci mogą spróbować innego wariantu, aczkolwiek równie smacznego i pożywnego. Specjalnie przygotowana receptura pizz mrożonych, odpiekanych w specjalnych piecach hybrydowych, to ciekawa propozycja zarówno dla podróżnych i wszystkich innych wielbicieli tego dania. Margherita, farmerska, capricciosa i pepperoni – te warianty podane na placku o średnicy 30 cm, czekają na fanów tego dania na stacjach paliw Moya.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.