Mobilne tankowanie z E100 Mobility już działa na stacjach paliw

Udostępnij artykuł

Od dziś usługa tankowania za pomocą aplikacji dla kierowców E100 Mobile jest już aktywna dla wszystkich użytkowników kart flotowych E100. Dzięki E100 Mobility kierowca nie musi podchodzić do kasy. Cały proces tankowania odbywa się w kilku kliknięciach na telefonie.

E Mobility stacje

Mobilne rozwiązania coraz popularniejsze

Mobilna transformacja dzieje się na naszych oczach i nie ma już od niej odwrotu. Konsumenci na całym świecie pokochali płacenie smartfonami. Jeśli branża paliwowa nie chce pozostać w tyle za nowymi modelami biznesowymi, musi wdrażać innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest właśnie E100 Mobility, czyli usługa, dzięki której tankowanie i zatwierdzanie transakcji odbywa się na telefonie. Nie trzeba więc podchodzić do kasy, stać w kolejce, czy zatwierdzać czegokolwiek z pracownikiem stacji.

Korzyści z wdrożenia E100 Mobility

Jednym z plusów dla właścicieli stacji paliw jest rozładowanie kolejek przy kasach. Ponieważ proces tankowania odbywa się całkowicie zdalnie, pracownicy są w mniejszym stopniu zaangażowani w obsługę klientów. Zaoszczędzony w ten sposób czas mogą przeznaczyć na inne zadania, na przykład zatowarowanie sklepu czy prace administracyjne. W dłuższej perspektywie wdrożenie E100 Mobility może się też przełożyć na zmniejszenie kosztów zatrudnienia.

Drugą korzyścią dla stacji jest możliwość promowania w aplikacji konkretnych produktów lub usług. Może to być na przykład rabat na hot-doga lub napój. Widząc spersonalizowaną ofertę na telefonie, użytkownik E100 Mobility chętniej skorzysta z możliwości zakupu. To z kolei przełoży się na zwiększenie wartości średniego koszyka na stacji. Obecnie firma pracuje nad tą funkcjonalnością. Niebawem będzie mogła zaoferować ją swoim partnerom.

Niezwykle ważnym aspektem jest też bezpieczeństwo transakcji. Tankowanie z E100 Mobility praktycznie wyklucza możliwość wyłudzenia paliwa na kartę flotową. Pamiętajmy, że plastikowa karta może zostać skopiowana a następnie użyta do kradzieży paliwa. Możemy też ją zgubić, a nieuczciwy znalazca może dokonać na niej wyłudzeń. W przypadku mobilnego tankowania taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Tankując z E100 Mobility, kontrola transakcji jest całkowicie po stronie dostawcy rozwiązania. Transakcje zabezpieczane są sms-em, PIN-em oraz dodatkowymi instrumentami bezpieczeństwa.

Wdrożenie E100 Mobility na stacji paliw

Tak naprawdę jedyna czynność jaką musi wykonać właściciel aby wdrożyć E100 Mobility to aktualizacja swojego oprogramowania do zarządzania stacją. Po stronie E100 jest natomiast połączenie się z tym oprogramowaniem za pomocą API.

Do sieci E100 Mobility dołączają cały czas kolejni partnerzy, m.in. marki takie jak Citronex, Na Skarpie, OILGAZ, Baltic-Trade, Grosar, Safari czy ATH Hernik. Chciałbyś stać się częścią tej sieci?

Więcej informacji oraz dane kontaktowe znaleźć można na oficjalnej stronie TUTAJ.

Tekst powstał we współpracy z E100

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 07.11.2022
Aktualizacja: 10.11.2022