Moc, Jakość, Zysk ma już 16 stacji

Udostępnij artykuł

Dalsze plany rozwoju sieci stacji paliw Moc, Jakość, Zysk nie są niestety znane, gdyż dyrektor sieci stacji paliw Marek Łagodziński odmówił jakichkolwiek komentarzy w tej sprawie.

Oferta Grupy Piperzyk jest bardzo szeroka. Firma zajmuje się m.in.: sprzedażą paliw, usługami hotelarskimi, produkcją mebli, motoryzacją, a nawet rolnictwem.

Od 1989 roku Grupa Pieprzyk zajmuje się dystrybucją paliw na terenie województwa wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Dzięki dużemu doświadczeniu i solidnej pozycji na rynku firma stara się zagwarantować atrakcyjne ceny w regionie. Ponadto Piperzpyk w działalności hurtowej dostarcza paliwa z rafinerii Grupy Lotos S.A., PKN Orlen, BP Polska oraz Slovnaft. Firma dysponuje własną bazą transportową , a produkty dostarczane są w ilościch od 1.000 do 36.000 litrów jednorazowo. W ofercie posiada również gaz płynny propan-butan używany jako paliwo do pojazdów samochodowych. Grupa "Pieprzyk" to także sieć stacji paliw. Na stacjach można nie tylko zatankować paliwo, lecz korzystać również z usług barów, sklepów, salonów meblowych oraz punktów ksero. Na wszystkich stacjach paliw akceptowana jest płatności kartami płatniczymi. Przy stacjach paliw funkcjonują Speed Bary, w których można zjeść bardzo posiłki.

Opublikowano: 23.09.2010
Aktualizacja: 23.09.2010