MOL wprowadza nowy program lojalnościowy Move i promocyjne zniżki na paliwa

Udostępnij artykuł

MOL uruchamia w Polsce nowy program lojalnościowy MOL Move. Po pobraniu aplikacji użytkownicy mają możliwość skorzystania z promocji: czterech kuponów na tankowanie paliw EVO ze zniżką 35 gr za litr i ekstra kuponu ze zniżką aż 45 gr za litr na tankowanie paliw premium EVO Plus. W MOL Move są dostępne również gry z nagrodami, personalizowane oferty oraz stałe rabaty na paliwa i ofertę stacji MOL i Lotos w całej Polsce.

mol stacja logo

– Z MOL Move korzysta kilka milionów użytkowników w Europie. Obserwujemy, że klienci po zarejestrowaniu się w aplikacji, korzystają nawet kilkakrotnie częściej z oferty naszych stacji. Z przyjemnością ogłaszam wprowadzenie MOL Move w Polsce i jestem przekonany, że klienci tutaj również docenią liczne zalety nowego programu lojalnościowego. To przede wszystkim wygodne oszczędzanie na cenie paliwa, nawet do 45 groszy za litr, ale również personalizowane oferty, gry z nagrodami i wirtualne zdrapki, pod którymi czekają na klientów atrakcyjne nagrody – mówi Richard Austen, prezes zarządu MOL Polska.

Aplikację MOL Move można pobrać na smartfony z systemem Android i iOS. Klienci oprócz rabatów na paliwo otrzymują również prezent powitalny – kawę, herbatę lub gorącą czekoladę z Fresh Corner lub Cafe Punkt.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet

Dzięki kuponom klienci mogą czterokrotnie zatankować dowolne paliwa EVO i LPG ze zniżką 35 groszy za litr, każdorazowo do 100 litrów. Dodatkowo mogą również zatankować jednorazowo do 100 litrów paliwa premium EVO Plus ze zniżką aż 45 groszy za litr.

Nową jakością na polskim rynku – jak zachwalają przedstawiciele koncernu – są poziomy stałych korzyści, które osiągają klienci dzięki korzystaniu z oferty paliwowej i sklepowej stacji. W przeciwieństwie do typowych programów lojalnościowych typu „earn & burn”, za zebranie określonej liczby punktów użytkownicy MOL Move zyskują stałe zniżki na paliwa, hot dogi, gorące napoje, myjnię i kosmetyki samochodowe. Pierwszy poziom korzyści, czyli „Green”, osiąga się zaraz po rejestracji, co upoważnia do stałej zniżki w wysokości 5 groszy za każdy litr paliw premium EVO Plus oraz 10% rabatu na kosmetyki samochodowe. Po osiągnięciu kolejnych poziomów, Silver i Gold, stałe zniżki na paliwa zwiększają się do 5 groszy za litr paliw EVO, nawet do 15 groszy za litr paliw premium EVO Plus oraz 15% rabatu za myjnię, kawę, hot doga i kosmetyki samochodowe.

MOL Polska wraz z uruchomienieniem MOL Move zamyka program Lotos Navigator. Klienci, którzy korzystali z tego programu lojalnościowego i zarejestrują się podając numer karty Navigator lub ten sam adres e-mail otrzymają dodatkowe korzyści w aplikacji MOL Move.

źródło: MOL Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 19.07.2023
Aktualizacja: 19.07.2023