Moya express także z niższymi cenami

Udostępnij artykuł

Sieć Moya, po wprowadzeniu zniżki na paliwa do 30 gr na stacjach obsługowych, obniża ceny także na samoobsługowych stacjach Moya express. Rabat wynosi aż 20 gr za litr paliwa i nie jest objęty żadnymi warunkami. Wystarczy przyjechać na dowolną stację Moya express, wpisać kod rabatowy i zatankować. Promocja trwa do 10 lipca włącznie.

Moya express promocja

Promocja z kodem rabatowym

Moya, jako jedyna marka w Polsce, rozwija swoje stacje paliw w trzech typach: konwencjonalne – obsługowe z przystacyjnym sklepem i Caffe Moya, automatyczne – wyłącznie dla flot i samoobsługowe Moya express – które są świetną alternatywą do obu powyższych typów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Od 7 lipca br. można zatankować aż o 20 gr taniej na każdym litrze paliwa na dowolnej stacji Moya express! Wystarczy wpisać na słupku kod rabatowy 0710, by uzyskać zniżkę. Kod ważny będzie na samoobsługowych stacjach przez cztery dni – od 7 do 10 lipca 2022 r.

Promocja obejmuje benzynę bezołowiową 95, olej napędowy oraz uszlachetniony ON Moya Power – w zależności od dostępności na stacji. Lista stacji paliw Moya express dostępna jest pod linkiem: https://moyaexpress.pl/uploads/lista-stacji2022-07-7-10-62c3e9d2c4082.pdf.

Stacje samoobsługowe sieci regularnie oferują promocje dla stałych klientów. Wystarczy zapisać się do newslettera, żeby regularnie uzyskiwać dodatkowe rabaty od cen wyświetlanych na pylonie.

O formacie Moya express

Moya express to nowoczesne, samoobsługowe stacje paliw, należące do ogólnopolskiej sieci Moya. Klienci mogą zakupić tutaj w atrakcyjnych cenach benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony ON Moya Power. Prosty i intuicyjny w obsłudze system pozwala samodzielnie i komfortowo zatankować oraz rozliczyć się na stacjach tego formatu. Podobnie jak na pozostałych stacjach tego typu, płatność za paliwo odbywa się gotówką, kartą płatniczą, kartą Moya firma bądź innymi kartami flotowymi, które są akceptowane w sieci Moya.

Źródło: Anwim

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 07.07.2022
Aktualizacja: 07.07.2022