Moya Jurków już w sieci

Udostępnij artykuł

Sieć Moya przekroczyła próg 400 stacji w niebiesko-czerwonych barwach. Nowy obiekt, otwarty w miejscowości Jurków (woj. małopolskie) jest stacją nr 401. Anwim. Właściciel marki Moya zapowiada dalszy rozwój – w przyszłym roku do sieci planuje dołączyć kolejnych kilkadziesiąt obiektów.

Moya

Przed świętami Bożego Narodzenia Moya uruchomiła jubileuszową stację nr 400 w Myślenicach, a rok 2022 ukończyła z liczbą 401 punktów Moya na mapie Polski. Plany rozwoju Moya zakładają dalsze wzrosty oraz systematyczne wdrażanie rozwiązań proekologicznych. Do końca 2024 roku firma planuje otworzyć co najmniej 500 punktów. Już w 2023 roku zostaną uruchomione pierwsze punkty ładowania samochodów elektrycznych.

Nowo otwarty punkt to stacja w małopolskiej miejscowości Jurków, łączącej drogę wojewódzką nr 908 z drogą krajową nr 75. Stacja gwarantuje wysokiej jakości benzynę 95, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. Obiekt jest wyposażony w koncept gastronomiczny Caffe Moya oraz sklep. Kierowcy mogą więc liczyć na pyszną kawę i przekąski oraz przydatne artykuły na drogę oraz do domu.

Stacja dostosowana jest do obsługi ruchu ciężarowego i posiada udogodnienia, takie jak parking, podjazd, szybki wlew diesla czy płyn AdBlue.

Źródło: Anwim / Moya

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 04.01.2023
Aktualizacja: 04.01.2023