Moya otworzyła dwa kolejne punkty

Udostępnij artykuł

W województwach mazowieckim oraz lubelskim Moya uruchomiła dwie nowe stacje w niebiesko-czerwonych barwach. W obu lokalizacjach poza tankowaniem paliwa można zrobić zakupy w wielobranżowym sklepie oraz skorzystać z bogatej oferty Caffe Moya.

Moya zelkow

Anwim nie zwalnia tempa, w jakim w całej Polsce otwiera kolejne stacje paliwowe. Firma jest największym niezależnym operatorem sieci stacji paliw w Polsce, a jej brand Moya to najszybciej rozwijająca się sieć stacji paliw w kraju. Anwim dba o standaryzację wysokiego poziomu usług i jakości paliwa na wszystkich punktach pod marką Moya, zarówno własnych, jak i franczyzowych.

Jedna z nowo otwartych stacji znajduje się w miejscowości Żelków w województwie mazowieckim. Informacja ta z pewnością ucieszy użytkowników drogi wojewódzkiej nr 803, ponieważ jest to nowo wybudowany obiekt na odcinku Siedlce – Stoczek Łukowski.

Drugi punkt to stacja w lubelskiej miejscowości Sułów, przy drodze wojewódzkiej nr 848.

Oba punkty gwarantują wysokiej jakości benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz LPG. Stacje są obsługowe, a więc kierowcy mogą liczyć na pyszną kawę i przekąski oraz dobrze wyposażony sklep wielobranżowy. Stacje doskonale dostosowane są do obsługi ruchu ciężarowego i posiadają udogodnienia, takie jak szybki wlew diesla czy dystrybutory z płynem AdBlue.

Źródło: Anwim / Moya

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 02.01.2023
Aktualizacja: 02.01.2023