Moya wraca na rajdowe odcinki z TVN Turbo Rally Team w sezonie 2024

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya kontynuuje współpracę z TVN Turbo Rally Team, wspierając rajdowe dążenia załogi Łukasza Byśkiniewicza i Daniela Siatkowskiego w nadchodzącym sezonie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2024.

MOYA TVN Turbo Rally Team

Zespół, który już w przeszłości udowodnił swoje umiejętności za kierownicą Skody Fabii Rally2 Evo, pozostaje wierny sprawdzonej konstrukcji, która pozwoliła osiągnąć imponujące wyniki w poprzednim sezonie. W nadchodzących zawodach załoga ma nadzieję na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów, z nowymi barwami samochodu oraz świeżym wsparciem od partnerów technicznych i serwisu K Rally Team z Olsztyna.

Jako partner, marka Moya wspiera zespół nie tylko finansowo, ale również dzieli się wiedzą, doświadczeniem i zasobami, które przyczyniają się do wzrostu potencjału sportowego zespołu. Sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w tym roku rozłożony jest na siedem rund, wszystkie rozgrywane będą na asfaltowych odcinkach. Rywalizacja rozpocznie się w ostatni weekend kwietnia, gdy odbędzie się Rajd Świdnicki na Dolnym Śląsku (26-28 kwietnia). Jako przygotowanie, Byśkiniewicz i Siatkowski wezmą udział w Tech Moll Rally, inauguracyjnej rundzie Tarmac Masters, tydzień przed głównym wydarzeniem. TVN Turbo Rally Team zaplanował swoje starty także na Rajdzie Nadwiślańskim (17-19 maja), Valvoline Rajdzie Małopolskim (7-9 czerwca), Rajdzie Koszyc na Słowacji (12-14 lipca), Rajdzie Rzeszowskim (8-10 sierpnia), Rajdzie Wisły (13-15 września), oraz Rajdzie Śląska (11-13 października) – który będzie liczył się także do punktacji Mistrzostw Europy FIA ERC. Tradycyjnie załoga weźmie udział w Rajdzie Barbórka w Warszawie w grudniu.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

SB CS okladka


Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski podchodzą do zbliżającego się sezonu rajdowego z rozwagą, mając świadomość nowych wyzwań, które na nich czekają.

Bardzo się cieszę, że dzięki moim Partnerom mogę potwierdzić kolejny pełny sezon startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Po bardzo udanym zeszłorocznym sezonie, w którym z Danielem zdobyliśmy tytuł drugiej najlepszej rajdowej załogi w naszym kraju, postanowiliśmy, że dalej chcemy startować na rodzimych trasach. Pojawimy się na nich Skodą Fabią Rally2 Evo. To ten sam, sprawdzonym i szczęśliwy egzemplarzem, którym jeździliśmy w zeszłym roku. Dobrze już znam zachowanie Skody w różnych warunkach, a to bardzo pomaga w odnoszeniu dobrych czasów na odcinkach specjalnych. W tym roku współpracować będziemy z nowym serwisem – K Rally Team z Olsztyna – mówi Łukasz Byśkiniewicz.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 17.04.2024
Aktualizacja: 17.04.2024