Moya wspiera 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski i zaprasza do strefy relaksu

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya po raz kolejny angażuje się w inicjatywy Fundacji „Maraton Warszawski”. Marka wesprze 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski, a uczestnicy biegu będą mogli odpocząć w przygotowanej przez nią specjalnej strefie relaksu. Nie zabraknie pysznej kawy oraz upominków w pakietach startowych.

moya polmaraton warszawski

Marka Moya od lat aktywnie wspiera inicjatywy promujące zdrowy styl życia i kształtuje świadomość społeczną w kwestiach związanych z aktywnością fizyczną. W 2024 roku po raz kolejny została Marką Wspierającą Fundacji Maraton Warszawski i biegów 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski, 18. Maraton Sztafet oraz 46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski.

Podczas 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego marka Moya stworzy w Miasteczku Biegacza specjalną strefę relaksu, zapewniając uczestnikom biegu możliwość odprężenia się przed i po wyzwaniu. Caffe Moya zaoferuje aromatyczną kawę w różnorodnych odmianach, serwowaną przez doświadczonych baristów. Jest to specjalna mieszanka Arabiki i Robusty, wyselekcjonowana z upraw w Brazylii, Wietnamie i Nikaragui. Biegacze będą mieli okazję przetestować nowoczesne kawiarki i napić się napojów takich jak espresso, latte, cappuccino, mocha czy flat white. Oprócz kawy, w strefie relaksu Moya będą dostępne soki owocowe.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Liderzy-Rynku-Dostawcy-dla-Stacji-_aliw-2024-okladka-Petrolnet

Ważnym elementem udziału w półmaratonie spółki Anwim, właściciela sieci Moya, jest zaangażowanie pracowników firmy. Przedstawiciele firmy również przyłączą się do biegu, manifestując swoje zaangażowanie w zdrowy tryb życia oraz solidarność z ideami społecznej odpowiedzialności.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 14.03.2024
Aktualizacja: 14.03.2024