Moya zwiększa zasięg sieci

Udostępnij artykuł

W województwach małopolskim, mazowieckim oraz łódzkim zostały otwarte nowe stacje paliw sieci Moya. Wszystkie punkty są obsługowe i posiadają sklepy wielobranżowe oraz koncept gastronomiczny Caffe Moya. Anwim, właściciel sieci jest coraz bliżej okrągłej liczby 400 stacji Moya.

MOYA Targowisko

Anwim przyzwyczaił rynek do szybkiego tempa, w jakim w całej Polsce otwierają się kolejne stacje paliw. Firma od kilku lat konsekwentnie realizuje strategię dynamicznego rozwoju i jest największym niezależnym operatorem sieci stacji paliw w Polsce. Firma dba o standaryzację wysokiego poziomu usług i jakości paliwa na wszystkich punktach pod marką Moya.  

Moya Targowisko

Pierwsza z nowych stacji paliw otwarta została w miejscowości Targowisko w województwie małopolskim. Wysokiej jakość paliwa, pyszna kawa i przekąski, dobrze wyposażony sklep to tylko część udogodnień dla kierowców.

Stacja paliw Moya położona jest przy drodze krajowej nr 94, na popularnej trasie Tarnów-Kraków. Z dogodnej lokalizacji punktu skorzystać mogą również kierowcy podróżujący pobliską drogą krajową nr 75 oraz autostradą A4.

Nowoczesny obiekt oferuje benzynę 95 i 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. Stacja posiada wszelkie funkcjonalności odpowiadające na potrzeby klientów, którzy mają do dyspozycji dobrze wyposażony sklep oraz klimatyczną Caffe Moya, gdzie mogą wypić dobrą kawę, zjeść hot doga czy inne smaczne słodkie lub słone przekąski.

Stacja doskonale dostosowana jest także do obsługi ruchu ciężarowego i posiada wiele udogodnień, takich jak parking, podjazd, szybki wlew diesla czy dystrybutory z płynem AdBlue. Do dyspozycji kierowców oddano także kompresor i odkurzacz.

Moya Krzywanice i Moya Wypychów

Dwie kolejne stacje zlokalizowane są w centralnej części Polski. Jedna w Krzywanicach w województwie mazowieckim, na trasie Warszawa-Bydgoszcz (DK 10), a kolejna w miejscowości Wypychów w województwie łódzkim (DW 483).

W obu punktach zatankować można benzynę 95 i 98, olej napędowy oraz LPG, zrobić zakupy w wielobranżowym sklepie oraz skorzystać z atrakcyjnej oferty gastronomicznej. Kierowcy samochodów ciężarowych mogą również liczyć na komfortowe tankowanie dzięki szybkim wlewom paliwa, podjazdom oraz dostępności płynu AdBlue.

Źródło: Anwim / Moya

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 08.12.2022
Aktualizacja: 08.12.2022