Na stacjach Moya rusza wielki wakacyjny konkurs „Podróż z MOYA”.

Udostępnij artykuł

W te wakacje sieć stacji paliw Moya zaprasza do wspólnej zabawy! Już od 21 czerwca rusza wyjątkowy konkurs „Podróż z Moya”, w którym na uczestników czekają nagrody rzeczowe i vouchery, w tym 3 dwuosobowe wycieczki na egzotyczną wyspę Bali!

moya stacja paliw

Tego lata sieć stacji paliw Moya postanowiła umilić swoim klientom wakacyjne podróżowanie i ogłosiła konkurs „Podróż z Moya”. Zabawa skierowana jest zarówno do miłośników fotografii, jak i entuzjastów tworzenia filmików i rolek.

Wakacje to czas pełen wyjątkowych chwil, dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów coś naprawdę specjalnego. W przeciwieństwie do konkursów, gdzie o wygranej decyduje los, postawiliśmy na kreatywną zabawę, która pozwoli uczestnikom wyrazić siebie, a nasza wakacyjna piosenka „Podróż z Moya”, obecna w największych stacjach radiowych, będzie idealnym towarzyszem letnich wypraw. Zachęcamy wszystkich do udziału i dzielenia się swoją kreatywnością. Bawcie się dobrze i zdobywajcie wspaniałe nagrody – mówi Monika Ziemba, Marketing i PR Manager Anwim S.A.

Moya przygotowała dla uczestników dwa zadania konkursowe do wyboru. Pierwsze z nich polega na wykonaniu kreatywnego zdjęcia podczas wakacyjnych podróży i opublikowaniu go na swoim Instagramie lub Facebooku z hasztagiem #podrozzMOYA i oznaczeniem profilu Moya (@moyastacja). W każdym tygodniu trwania konkursu będzie można wygrać setki nagród za najciekawsze zdjęcia, w tym bony zakupowe Moya o wartości 100 zł, głośniki bezprzewodowe JBL oraz bony zakupowe do sklepu sportowego o wartości 100 zł. Co ważne, co tydzień będą wyłaniani laureaci oraz najciekawsze zgłoszenia.  

Konkursowi „Podróż z Moya” towarzyszyć będzie cover znanego polskiego przeboju klubowego, który stanie się tegorocznym wakacyjnym hymnem Moya. I właśnie z tym wpadającym w ucho hitem związane będzie drugie zadanie konkursowe. Dla tych, którzy chcą powalczyć o wyjątkowe nagrody główne, w tym jedną z trzech dwuosobowych podróży na Bali oraz vouchery na wakacje w wysokości 2000 zł, przygotowano dodatkowe wyzwanie. Uczestnicy będą mogli pokazać swoją kreatywność, tworząc krótkie filmiki, tzw. rolki do utworu „Podróż z Moya”, który będzie dostępny do pobrania na stronie konkursu. Video należy opublikować na swoim profilu na Instagramie, Facebooku lub TikToku z hasztagiem #podrozzMOYA, oznaczając profil MOYA @moyastacja.

Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2024
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT petrolnet

W obu przypadkach – konkursu fotograficznego i video, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie konkursu (www.podrozzmoya.pl ), dodając link do swojego zdjęcia lub wideo. Najciekawsze i najbardziej kreatywne projekty zostaną nagrodzone przez jury. Wszystkie zgłoszenia zakwalifikowane do konkursu, będą publikowane na dedykowanej stronie internetowej.

Podroz z Moya

Aby wziąć udział w konkursie „Podróż z MOYA”, należy zatankować minimum 25 litrów dowolnego paliwa z aplikacją Super Moya oraz wykonać jedno z zadań konkursowych. Uczestnicy mogą pochwalić się zdjęciem z podróży lub nakręcić kreatywną rolkę do przeboju „Podróż z Moya” (aby grać o nagrodę główną). Następnie należy opublikować materiał na swoim Instagramie, Facebooku lub TikToku, oznaczając profil @moyastacja i dodając hasztag #podrozzMOYA. Ostatnim krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.podrozzmoya.pl.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 21.06.2024
Aktualizacja: 24.06.2024