Napoje Moya Energia w nowej pojemności

Udostępnij artykuł
Moya Energia to jeden z najpopularniejszych produktów marki własnej, który można zakupić wyłącznie na stacjach paliw Moya. Na półki trafił nowy format tego produktu, dostępny w puszkach o nowym, atrakcyjnym designie i objętości 500 ml.

Napój Moya Energia to bezalkoholowy napój energetyzujący, którego udziały w kategorii stanowią aż kilkadziesiąt procent – co trzeci klient stacji paliw Moya wybiera właśnie ten produkt. Skład napoju opracowany został z myślą o osobach, które w chwilach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego potrzebują szybkiego zastrzyku energii. Dzięki zawartości kofeiny i tauryny produkt zwiększa czujność i szybkość reakcji, poprawia koncentrację i wydajność organizmu. Nowe napoje Moya Energia XL dostępne są w atrakcyjnej cenie 5,99 zł.

– Minęła niemal dekada od wprowadzenia na półki napojów Moya Energia. Przez ten czas nasze energetyki zgromadziły wokół siebie grono lojalnych klientów i sympatyków, a obecnie są jednym z towarów, które najlepiej rotują na sklepowych półkach stacji paliw Moya. Swoją popularność zawdzięczają atrakcyjnej relacji ceny do jakości, a także wyjątkowemu smakowi. Mamy nadzieję, że nowa pojemność i odświeżony wygląd puszek skłonią do sięgania po nie jeszcze większą liczbę klientów naszych stacji – mówi Monika Ostaszewska, marketing manager Moya.

Kierowcy najlepiej wiedzą, jak niebezpieczne jest zmęczenie podczas jazdy. Jeżeli pojawią się jego pierwsze oznaki, a nie ma możliwości odpoczynku, warto sięgnąć po napój, który wzmocni koncentrację – kawę lub napój energetyzujący. Na stacjach paliw Moya dostępne są napoje Moya Energia w dwóch pojemnościach – 250 ml i 500 ml. Nowa puszka to produkt dla osób, które potrzebują jeszcze więcej energii. Zmieniony został również design opakowania – obecnie nowy wzór można zobaczyć na puszkach XL, ale już niebawem na półki trafią również odświeżone opakowania o pojemnościach 250 ml. Napoje dostępne są na obsługowych stacjach Moya w całej Polsce.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ-MAJ 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.06.2021
Aktualizacja: 21.06.2021