Neste wprowadza terminale trzeciej generacji

Udostępnij artykuł

Nowe terminale trzeciej generacji gwarantować będą wzrost bezpieczeństwa operacji kartowych zgodnie z międzynarodowymi standardami VISA i Mastercard. Wspomniane terminale będą posiadały także większy oraz kolorowy wyświetlacza, który jednocześnie będzie bardzie czytelny i w konsekwencji ułatwiać będzie obsługę terminala na stacjach Neste.

Nowe terminale, które będą dostępne dla klientów stacji wyprodukuje firma Hectronic z Częstochowy, która specjalizuje się w zaopatrzeniu stacji paliw na terenie całej Europy.

Neste to sieć 106 samoobsługowych stacji w całej Polsce. Obiekty zlokalizowane są głównie w największych miastach, jednak dla wygody klientów stacje Neste znajdują się również w mniejszych miejscowościach takich jak Wejherowo, Wałcz czy Czeladź.

Neste Polska Sp. z o.o. jest częścią koncernu paliwowego Neste Oil. W Polsce firma jest właścicielem sieci automatycznych stacji paliw Neste A24. To pierwszy zagraniczny koncern paliwowy, który otworzył własną stację benzynową w Polsce. Na każdej ze stacji gwarantuje się szybie i łatwe tankowanie oraz wysokiej jakości paliwo, którego ceny są odpowiednie dla każdego portfela.

Hectronic to firma, która zaopatruje stacje paliw w automaty do tankowania dla publicznych i zakładowych stacji paliw, sterowniki, nadajniki impulsów, liczydła elektroniczne, najnowocześniejszy, bazujący na PC system kasowo zarządzający (kasa, Backoffice i sterowanie) jak również systemy pomiarowo zarządzające dla autocystern.

Opublikowano: 14.09.2010
Aktualizacja: 14.09.2010