Nowa myjnia BKF w Żywcu

Udostępnij artykuł

W Polsce funkcjonuje już ponad cztery tysiące myjni samochodowych, z czego nieco ponad tysiąc stanowią tzw. myjnie bezdotykowe. Również około tysiąca stanowią myjnie ręczne, natomiast myjni automatycznych działa w naszym kraju około dwa tysiące.

– Od czasu postawienia pierwszej myjni wyprodukowanej przez BKF minęło już siedem lat. Ówczesny rynek różnił się znacznie od tego, który mamy w 2010 roku. Pierwsze konstrukcje również znacznie odbiegały od obecnego asortymentu – mówi Arkadiusz Gohra, kierownik działu handlowego firmy BKF Myjnie Bezdotykowe.

– Ciągły wzrost sprzedaży wyprodukowanych urządzeń umożliwiał dokonywanie kolejnych inwestycji w kierunku poprawy jakości oraz redukcji kosztów – dodaje.

– Dla BKF Myjnie przełomowy był rok 2008, kiedy to udało się podwoić obrót firmy w stosunku do roku poprzedniego. Od tego czasu firma co roku notuje zwielokrotnienie zysku, co świadczy o wypracowanej już renomie i klasie urządzeń przez nas produkowanych – mówi Arkadiusz Gohra.

– W maju została otwarta kolejna myjnia w Szczecinie, już niedługo nowoczesną bezdotykową techniką będzie można umyć samochód w Tomaszowie Mazowieckim, Częstochowie i Terespolu – zapowiada kierownika działu handlowego BKF Myjnie Bezdotykowe.

Opublikowano: 20.09.2010
Aktualizacja: 20.09.2010