Nowa oferta Grupy Pieprzyk

Udostępnij artykuł

Już w najbliższym czasie zakup winiet możliwy będzie na wszystkich stacjach Grupy Pieprzyk. Obecnie sprzedaż prowadzona jest na stacjach w Sarnowej, Rawiczu, Lesznie, Głogowie – Jaczów, Wrocławiu, Spalonej, Żmigrodzie, Małuszowie oraz w Kawicach.

Oferta Grupy Pieprzyk jest bardzo szeroka. Firma zajmuje się m.in.: sprzedażą paliw, usługami hotelarskimi, produkcją mebli, motoryzacją, a nawet rolnictwem.

Od 1989 roku Grupa Pieprzyk zajmuje się dystrybucją paliw na terenie województwa wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Dzięki dużemu doświadczeniu i solidnej pozycji na rynku firma stara się zagwarantować atrakcyjne ceny w regionie. Ponadto Pieprzyk w działalności hurtowej dostarcza paliwa z rafinerii Grupy Lotos S.A., PKN Orlen, BP Polska oraz Slovnaft. Firma dysponuje własną bazą transportową , a produkty dostarczane są w ilościach od 1.000 do 36.000 litrów jednorazowo. W ofercie posiada również gaz płynny propan-butan używany jako paliwo do pojazdów samochodowych. Grupa Pieprzyk to także sieć stacji paliw. Na stacjach można nie tylko zatankować paliwo, lecz korzystać również z usług barów, sklepów, salonów meblowych oraz punktów ksero. Na wszystkich stacjach paliw akceptowana jest płatności kartami płatniczymi. Przy stacjach paliw funkcjonują Speed Bary, w których można zjeść bardzo posiłki.

Opublikowano: 24.09.2010
Aktualizacja: 24.09.2010