Nowa restauracja na stacji paliw Huzar

Udostępnij artykuł

W 2009 r. w miejscowości Sokołowice, została otwarta stacja w barwach sieci PSP Huzar- prowadzona przez firmę handlowo-usługową "BD Wiśniewski". W restauracji klienci znajdą dla siebie polskie potrawy tradycyjne oraz bardziej wyszukane. Dużą popularnością cieszy się pizza Huzar. Restauracja zachowuje najwyższe standardy obsługi klienta. Wraz z restauracją powstał również obszerny parking dla samochodów ciężarowych, kierowcy zatrzymując się na tzw. pauzę mogą przy okazji zjeść smaczny posiłek.

Właściciele planują uruchomić, w niedalekiej przyszłości motel i myjnię samochodową. W ramach obsługi klientów stacja oferuje również pełen pakiet narzędzi marketingowych w postaci karty Biznes Profit oraz programu lojalnościowego "Szarża prezentów" dla klientów indywidualnych.

Sieć stacji paliw Huzar posiada obecnie 79 obiektów w całej Polsce. 57 z nich to stacje paliw całkowicie "ubrane" w barwy Huzara, pozostałe zaś mają podpisane umowy z Polpetro i w najbliższym czasie także będą w pełnych barwach Huzara.

Spółka Polpetro S.A., która jest właścicielem sieci stacji Huzar została założona w grudniu 2000 r. w Płocku przez grupę 22 indywidualnych właścicieli patronackich stacji paliw w sieci Petrochemii Płock S.A. Cechą charakterystyczną spółki jest równomierne rozłożenie kapitału akcyjnego pomiędzy akcjonariuszami oraz brak powiązań z jakąkolwiek dużą grupą kapitałową. Spółka zajmuje się przede wszystkim: sprzedażą paliw, sprzedażą winiet, systemem dystrybucji – zaopatrzenie stacji paliw w produkty pozapaliwowe, sprzedażą terminali i kart telefonicznych, opracowywaniem i produkowaniem Kart Stałego Klienta.

Opublikowano: 28.09.2010
Aktualizacja: 28.09.2010