Nowa stacja Circle K na południu Polski

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Rzeszowie, w województwie podkarpackim, przy ul. Przemysłowej. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny.

W sklepie, będącym częścią stacji, klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się kawy. Natomiast Ci, którzy podróżują w pośpiechu mogą zapłacić za zatankowane paliwo poprzez aplikacje mobilną Circle K.

Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce. Najnowsza stacja otwarta w Rzeszowie daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles®95, milesPLUS®98, miles® Diesel, milesPLUS® Diesel, LPG oraz AdBlue.Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona w część gastronomiczną, w której dostępna jest oferta przekąsek, w tym także hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców.

Z kolei w kąciku kawowym klienci stacji będą mogli samodzielnie skomponować swoją ulubioną kawę wzbogacając ją szeroką gamą dodatków, takich jak bita śmietana czy syrop smakowy. Dla miłośników słodyczy czekać będą również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek. Na stacji dostępne są także udogodnienia dla kierowców tirów: parking, dystrybutor z satelitą oraz z AdBlue. Dodatkowo stacja posiada parking dla autokarów i punkt rowerowy.

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Rzeszowie, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Stacja Circle K w Rzeszowie funkcjonuje w modelu franczyzowym. Obecnie stacje franczyzowe stanowią ok. 25 proc. wszystkich punktów należących do sieci w Polsce.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2021
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.